Gå til hovedindhold

Laufen Kompas limmonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning

LaufenSanitetEAN: 7612738353353
Pris fra 2.275,91 krtil 2.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 623,09 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.153 kr 20. maj

Sammenlign priser på Laufen Kompas limmonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2275.91 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMPAS TOILET MED SKJULT S-LÅS LIM LCC
2.275,91 kr
Til butik
KOMPAS TOILET MED SKJULT S-LÅS LIM LCC billede

Produktinformation

LAUFEN KOMPAS GULVSTÅENDE TOILET MED SKJULT S-LÅS TIL LIMNING LCC OVERFLADE, HVID, RIMLESS, 4,5/3LTR/ mål 650X360X850MM Leveres uden sæde.

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
EAN: 7612738353353
Varenr.: 15844042441039
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.299 kr
Til butik
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Rengøringsvenligt toilet med S-lås og åben skyllekant Laufen har i samarbejde med den danske designer Hee Welling udviklet en nyt serie til badeværelset tiltænkt de skandinaviske lande. Kompas serien står for klare linjer, reduceret materialeforbrug og fu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 850x360x650 mm
EAN: 7612738353353
Varenr.: 604061260
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas limmonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning
2.398 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kompas toilet med skjult s-lås lim lcc
2.430 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen kompas toilet med s-lås, rimless, hvid
2.438 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.499 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas limmonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas limmonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN2.275,91 kr2.275,91 krKøb
2CompletVVS2.299 kr2.299 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.398 kr2.597 krKøb
4MaintainIt2.430 kr2.430 krKøb
5Elvvs.dk2.438 kr2.438 krKøb
6LavprisVVS2.499 kr2.499 krKøb
7BilligVVS DK2.899 kr2.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Kompas limmonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning

PriceData har fulgt prisen på Laufen Kompas limmonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.073 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.270 kr.

Den nuværende pris på 2.275,91 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Laufen Kompas limmonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Laufen Kompas limmonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant samt Clean Coat belægning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.275,91 kr23,09 kr (1%)
23. maj 20262.299 kr23,09 kr (1%)
21. maj 20262.275,91 kr122,91 kr (6%)
20. maj 20262.153 kr122,91 kr (5%)
18. maj 20262.275,91 kr23,09 kr (1%)
17. maj 20262.299 kr39,14 kr (2%)
16. maj 20262.338,14 kr39,14 kr (2%)
10. maj 20262.299 kr92,21 kr (4%)
9. maj 20262.391,21 kr142,47 kr (6%)
7. maj 20262.248,74 kr50,26 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret