Gå til hovedindhold

Laufen Kompas håndvask 50 x 36 cm med central hanehul. Monteres på enten 195 mm bæring eller boltemontering

LaufenSanitetEAN: 7612738339432
Pris fra 480 krtil 989 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 509 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 467 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Laufen Kompas håndvask 50 x 36 cm med central hanehul. Monteres på enten 195 mm bæring eller boltemontering og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 480 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Kompas hndvask, 50 x 36 cm, hvid
480 kr
Til butik
Laufen Kompas hndvask, 50 x 36 cm, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Vaske Hndvaske
EAN: 7612738339432
Varenr.: 626921000
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Kompas Håndvask 500x360 mm
508 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMPAS HÅNDVASK 50 X 36 CM
509,28 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Kompas håndvask, 50x36 cm, hvid
519 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kompas Håndvask 50 X 36 Cm
535,21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kompas håndvask 50 x 36 cm
552,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas håndvask, 50x36 cm, hvid
579 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Kompas håndvask, 50x36 cm, hvid
629 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Kompas Håndvask 500x360 mm
681,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas håndvask 50 x 36 cm med central hanehul. Monteres på enten 195 mm bæring eller boltemontering
989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas håndvask 50 x 36 cm med central hanehul. Monteres på enten 195 mm bæring eller boltemontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas håndvask 50 x 36 cm med central hanehul. Monteres på enten 195 mm bæring eller boltemontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK480 kr480 krKøb
2Elvvs.dk508 kr508 krKøb
3EL-GROSSISTEN509,28 kr509,28 krKøb
4CompletVVS519 kr519 krKøb
5Billigelogvvs.dk535,21 kr535,21 krKøb
6MaintainIt552,5 kr552,5 krKøb
7LavprisVVS579 kr579 krKøb
8BilligVVS DK629 kr629 krKøb
9vvsfittings.dk681,25 kr681,25 krKøb
10CS MEGASTORE DK989 kr1.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Kompas håndvask 50 x 36 cm med central hanehul. Monteres på enten 195 mm bæring eller boltemontering

PriceData har fulgt prisen på Laufen Kompas håndvask 50 x 36 cm med central hanehul. Monteres på enten 195 mm bæring eller boltemontering i 183 dage. Laveste pris i perioden er 467 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 480 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Laufen Kompas håndvask 50 x 36 cm med central hanehul. Monteres på enten 195 mm bæring eller boltemontering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Laufen Kompas håndvask 50 x 36 cm med central hanehul. Monteres på enten 195 mm bæring eller boltemontering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026480 kr28 kr (6%)
26. maj 2026508 kr26 kr (5%)
25. maj 2026482 kr1 kr (0%)
23. maj 2026483 kr25 kr (5%)
22. maj 2026508 kr23 kr (5%)
21. maj 2026485 kr1 kr (0%)
20. maj 2026486 kr1 kr (0%)
8. maj 2026487 kr16,16 kr (3%)
7. maj 2026503,16 kr16,16 kr (3%)
3. maj 2026487 kr13 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret