Gå til hovedindhold

Laufen Kompas håndvask 56cm - håndvask 56cm bæring og boltmontage

LaufenSanitetEAN: 7612738339470
Pris fra 553 krtil 1.039 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 486 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 520 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Laufen Kompas håndvask 56cm - håndvask 56cm bæring og boltmontage og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 553 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas håndvask, 56x42 cm, hvid
553 kr
Til butik
Laufen Kompas håndvask, 56x42 cm, hvid billede

Produktinformation

Den nye kompas-kollektion fra Laufen er udviklet i et samarbejde med den kendte danske designer Hee Welling som bl.a. har designet Hee Stolen og HAY About a Chair. Kompas-kollektionen er indbegrebet af schweizisk kvalitet i nordisk stil - en badeværelsess...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 560x420x150 mm
EAN: 7612738339470
Varenr.: 626922000
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Kompas håndvask, 56x42 cm, hvid
-19%589 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Kompas håndvask, 56x42 cm, hvid billede

Produktinformation

Håndvask i porcelæn til vægmonteringLaufen har i samarbejde med den danske designer Hee Welling udviklet en nyt serie til badeværelset tiltænkt de skandinaviske lande. Kompas serien står for klare linjer, reduceret materialeforbrug og funktionelt design i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 560x420x150 mm
EAN: 7612738339470
Varenr.: 626922000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Laufen Kompas håndvask 56 x 42 cm
645,43 kr
Til butik
Laufen Kompas håndvask 56 x 42 cm billede

Produktinformation

Laufen Kompas-serien er designet af Hee Wellings, der med sin gode fornemmelse for form og funktion, har skabt en badeværelsesserie ideel til de nordiske lande. Serien har sit udtryk i klare linjer og et funktionelt design, som man også kan se i Hee Welli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7612738339470
Varenr.: 15843744219471
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Kompas Håndvask 560x420 mm
702,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Kompas håndvask, 56x42 cm, hvid
859 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas håndvask 56cm - håndvask 56cm bæring og boltmontage
1.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas håndvask 56cm - håndvask 56cm bæring og boltmontage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas håndvask 56cm - håndvask 56cm bæring og boltmontage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS553 kr553 krKøb
2CompletVVS589 kr589 krKøb
3EL-GROSSISTEN645,43 kr645,43 krKøb
4vvsfittings.dk702,5 kr702,5 krKøb
5BilligVVS DK859 kr859 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.039 kr1.238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Kompas håndvask 56cm - håndvask 56cm bæring og boltmontage

PriceData har fulgt prisen på Laufen Kompas håndvask 56cm - håndvask 56cm bæring og boltmontage i 183 dage. Laveste pris i perioden er 493 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 549 kr.

Den nuværende pris på 553 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Laufen Kompas håndvask 56cm - håndvask 56cm bæring og boltmontage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Laufen Kompas håndvask 56cm - håndvask 56cm bæring og boltmontage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026553 kr46 kr (8%)
26. maj 2026599 kr46 kr (8%)
23. maj 2026553 kr46 kr (8%)
22. maj 2026599 kr46 kr (8%)
11. maj 2026553 kr1 kr (0%)
8. maj 2026554 kr45 kr (8%)
7. maj 2026599 kr45 kr (8%)
30. apr. 2026554 kr45 kr (8%)
29. apr. 2026599 kr46 kr (8%)
1. apr. 2026553 kr46 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret