Gå til hovedindhold

Laufen pro-n sæde softc. hvid - sæde m/softc, back to wall, topmonteret, hvid

LaufenSanitetEAN: 4014804798335
Pris fra 575 krtil 874 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 299 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 544 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen pro-n sæde softc. hvid - sæde m/softc, back to wall, topmonteret, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 575 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Pro N Toiletsde med Softclose, topmonteret, hvid.
575 kr
Til butik
Laufen Pro N Toiletsde med Softclose, topmonteret, hvid. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Toiletsder
EAN: 4014804798335
Varenr.: 615494700
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toiletsæde, soft close, hvid
589 kr
Til butik
Laufen Pro N toiletsæde, soft close, hvid billede

Produktinformation

Eksklusivt Laufen Pro N toiletsæde: nordisk design møder sublim funktionalitet Laufen Pro N toiletsædet er en skulpturel skabelse af den finske designer Antti Ylisassis. Med en uforlignelig sans for minimalistisk elegance har Ylisasi designet et toiletsæd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 500x365x50 mm
EAN: 4014804798335
Varenr.: 615494700
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN PRO N back-to-wall toiletsæde soft close
594 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Pro-N toiletsæde i hård plast - med soft close - hvid
627 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen pro-n sæde softc. hvid - sæde m/softc, back to wall, topmonteret, hvid
661 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toiletbræt, soft close, hvid
669 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Laufen Pro-N sæde til P-lås med softclose
696,51 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen pro-n toiletsæde med softclose, back to wall, topmonteret, hvid
718,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toiletsæde, soft close, hvid
719 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
COVER PRO NORDIC 8.9095.3.300.000.1
874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen pro-n sæde softc. hvid - sæde m/softc, back to wall, topmonteret, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen pro-n sæde softc. hvid - sæde m/softc, back to wall, topmonteret, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK575 kr575 krKøb
2CompletVVS589 kr589 krKøb
3Proshop DK594 kr633 krKøb
4Elvvs.dk627 kr627 krKøb
5CS MEGASTORE DK661 kr700 krKøb
6LavprisVVS669 kr669 krKøb
7EL-GROSSISTEN696,51 kr696,51 krKøb
8vvsfittings.dk718,75 kr718,75 krKøb
9BilligVVS DK719 kr719 krKøb
10CompuMail DK874 kr874 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen pro-n sæde softc. hvid - sæde m/softc, back to wall, topmonteret, hvid

PriceData har fulgt prisen på Laufen pro-n sæde softc. hvid - sæde m/softc, back to wall, topmonteret, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 544 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 594 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 573 kr.

Den nuværende pris på 575 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Laufen pro-n sæde softc. hvid - sæde m/softc, back to wall, topmonteret, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Laufen pro-n sæde softc. hvid - sæde m/softc, back to wall, topmonteret, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026575 kr19 kr (3%)
26. maj 2026594 kr19 kr (3%)
23. maj 2026575 kr14 kr (2%)
22. maj 2026589 kr13 kr (2%)
21. maj 2026576 kr1 kr (0%)
18. maj 2026575 kr1 kr (0%)
13. maj 2026576 kr1 kr (0%)
8. maj 2026575 kr14 kr (2%)
7. maj 2026589 kr14 kr (2%)
30. apr. 2026575 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret