Gå til hovedindhold

Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller.

LaufenSanitetEAN: 4014804798298
Pris fra 479 krtil 622,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 143,5 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 474 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toiletsæde, hvid
479 kr
Til butik
Laufen Pro N toiletsæde, hvid billede

Produktinformation

Laufen Pro N toiletsæde: enkelthed og funktion i ét Toiletsædet kombinerer funktionalitet med et stilrent design: Laufen Pro N. Dette sæde er ikke bare et almindeligt toiletsæde; det er et produkt, der er skabt med tanke på hverdagens behov og ønsket om e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 500x365x50 mm
EAN: 4014804798298
Varenr.: 615494100
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Laufen Pro-N toiletsæde til gulvstående og væghængt toilet
505,76 kr
Til butik
Laufen Pro-N toiletsæde til gulvstående og væghængt toilet billede

Produktinformation

Laufen Pro N toiletsæde: kvalitet og præcisionDit badeværelse fortjener det bedste, og med Laufen Pro N toiletsæde får du netop dette. Designet og produceret med præcision og kvalitet i fokus, er dette toiletsæde en investering i komfort og holdbarhed.Fre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
EAN: 4014804798298
Varenr.: 15843933290831
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
507 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toiletbræt, hvid
529 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pro-N Hvid Toiletsæde Fast Beslag
531,46 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro-n hvid toiletsæde fast beslag
548,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toiletsæde, hvid
589 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen pro-n toiletsæde. Hvid
622,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS479 kr479 krKøb
2EL-GROSSISTEN505,76 kr505,76 krKøb
3CS MEGASTORE DK507 kr546 krKøb
4LavprisVVS529 kr529 krKøb
5Billigelogvvs.dk531,46 kr531,46 krKøb
6MaintainIt548,75 kr548,75 krKøb
7BilligVVS DK589 kr589 krKøb
8vvsfittings.dk622,5 kr622,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller.

PriceData har fulgt prisen på Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 455 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 505,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 480 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026479 kr26,76 kr (5%)
26. maj 2026505,76 kr26,76 kr (6%)
17. maj 2026479 kr19 kr (4%)
16. maj 2026498 kr19 kr (4%)
10. maj 2026479 kr20 kr (4%)
9. maj 2026499 kr20 kr (4%)
16. apr. 2026479 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026478 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026479 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026478 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret