Gå til hovedindhold

Laufen PRO N møbelpakke 50x36cm med 1 låge højrehængslet hvid

LaufenSanitetEAN: 7612738027520
Pris fra 1.695 krtil 2.258,4 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 563,4 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.540 kr 27. mar.

Sammenlign priser på PRO N møbelpakke 50x36cm med 1 låge højrehængslet hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1695 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro N møbelpakke, 50x36 cm, højre, hvid
1.695 kr
Til butik
Laufen Pro N møbelpakke, 50x36 cm, højre, hvid billede

Produktinformation

Komplet møbelpakke med håndvask til det lille badeværelse Møbelpakke med underskab og integreret håndvask i porcelæn. Badeværelsesskabet er udstyret med en justerbar hylde, der giver mulighed for praktisk opbevaring af de vigtigste badeværelsesartikler. E...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 50x36x74 cm
EAN: 7612738027520
Varenr.: 782258170
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Møbelpakke PRO N 50cm m/vask 1låge hvid
1.724 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro N møbelpakke, 50x36 cm, højre, hvid
1.799 kr
Til butik
Laufen Pro N møbelpakke, 50x36 cm, højre, hvid billede

Produktinformation

Forny det lille badeværelse med Laufen Pro N møbelpakken Har du et lille badeværelse, der trænger til fornyelse? Måske denne fornyelse skulle være Laufen Pro N møbelpakken. Med Laufen Pro N møbelpakken får du et underskab med integreret håndvask i porcelæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 50x36x74 cm
EAN: 7612738027520
Varenr.: 782258170
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro N møbelpakke, 50x36 cm, højre, hvid
1.889 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO N møbelpakke 50x36cm med 1 låge højrehængslet hvid
2.258,4 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PRO N møbelpakke 50x36cm med 1 låge højrehængslet hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PRO N møbelpakke 50x36cm med 1 låge højrehængslet hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.695 kr1.695 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.724 kr1.793 krKøb
3CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
4BilligVVS DK1.889 kr1.889 krKøb
5EL-GROSSISTEN2.258,4 kr2.258,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PRO N møbelpakke 50x36cm med 1 låge højrehængslet hvid

PriceData har fulgt prisen på PRO N møbelpakke 50x36cm med 1 låge højrehængslet hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.510 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.808 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.686 kr.

Den nuværende pris på 1.695 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for PRO N møbelpakke 50x36cm med 1 låge højrehængslet hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for PRO N møbelpakke 50x36cm med 1 låge højrehængslet hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.695 kr17 kr (1%)
26. maj 20261.712 kr29 kr (2%)
24. maj 20261.741 kr29 kr (2%)
17. maj 20261.712 kr29 kr (2%)
16. maj 20261.741 kr29 kr (2%)
12. maj 20261.712 kr29 kr (2%)
11. maj 20261.741 kr29 kr (2%)
18. apr. 20261.712 kr64 kr (4%)
17. apr. 20261.776 kr64 kr (4%)
3. apr. 20261.712 kr172 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret