Gå til hovedindhold

Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid

LaufenSanitetEAN: 7612738901851
Pris fra 499 krtil 663 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid
499 kr
Til butik
Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Toiletsder
EAN: 7612738901851
Varenr.: 615494710
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen pro sæde softc. hvid - m/softc, quick release, hvid
527 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen pro toiletsæde med softclose & quick release. Hvid
581,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen pro sæde med softclose & quick release. Hvid
589 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen pro toiletsæde med softclose & quick release. Hvid
601,75 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Laufen Pro Toilet Låg
663 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK499 kr499 krKøb
2CS MEGASTORE DK527 kr566 krKøb
3vvsfittings.dk581,25 kr581,25 krKøb
4Elvvs.dk589 kr589 krKøb
5VVS.dk601,75 kr601,75 krKøb
6CompuMail DK663 kr663 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid

PriceData har fulgt prisen på Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 483 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 532 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 508 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Toiletsde Laufen Pro sde softc. hvid m/softc, quick release, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026499 kr28 kr (5%)
26. maj 2026527 kr28 kr (6%)
23. maj 2026499 kr28 kr (5%)
22. maj 2026527 kr28 kr (6%)
8. maj 2026499 kr29 kr (5%)
7. maj 2026528 kr29 kr (6%)
30. apr. 2026499 kr30 kr (6%)
29. apr. 2026529 kr30 kr (6%)
1. apr. 2026499 kr33 kr (6%)
31. mar. 2026532 kr33 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret