Gå til hovedindhold

Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle.

LaufenSanitetEAN: 7612738338961
Pris fra 504 krtil 752,5 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 248,5 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 348 kr 14. maj

Sammenlign priser på Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN PRO toiletsæde slim quick release og soft close, hvid
504 kr
Til butik
LAUFEN PRO toiletsæde slim quick release og soft close, hvid billede

Produktinformation

LAUFEN PRO toiletsæde hvid, slim designsæde, Quick release og Soft Closing, Sædet er designet til LAUFEN PRO hængeskåls-serien, hvilket resulterer i en perfekt pasform og flot design.

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: H8989660000001
EAN: 7612738338961
Varenr.: 2907652
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Pro Toiletsde, slim med Softclose & Quickrelease, hvid
549 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
568 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
569 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO HVID TOILETSÆDE SLIM SOFT CLOSE & QR
603,03 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
619 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
629 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pro Hvid Toiletsæde Slim Soft Close & Qr
633,76 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hvid toiletsæde slim soft close & qr
653,75 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen pro toiletsæde model slim, hvid, plast, soft close
679,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Pro slim toiletsæde med Softclose og Quick release. Hvid
752,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK504 kr543 krKøb
2WATTOO.DK549 kr549 krKøb
3CS MEGASTORE DK568 kr607 krKøb
4CompletVVS569 kr569 krKøb
5EL-GROSSISTEN603,03 kr603,03 krKøb
6LavprisVVS619 kr619 krKøb
7BilligVVS DK629 kr629 krKøb
8Billigelogvvs.dk633,76 kr633,76 krKøb
9MaintainIt653,75 kr653,75 krKøb
10VVS.dk679,75 kr679,75 krKøb
11vvsfittings.dk752,5 kr752,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle.

PriceData har fulgt prisen på Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 348 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 555 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 491 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 40% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026504 kr39 kr (7%)
27. maj 2026543 kr39 kr (8%)
21. maj 2026504 kr31 kr (6%)
20. maj 2026535 kr186 kr (53%)
18. maj 2026349 kr1 kr (0%)
14. maj 2026348 kr9 kr (3%)
11. maj 2026357 kr2 kr (1%)
4. maj 2026359 kr8 kr (2%)
1. maj 2026367 kr138,8 kr (27%)
30. apr. 2026505,8 kr37,2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret