Gå til hovedindhold

Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle.

LaufenSanitetEAN: 4014804779723
Pris fra 729 krtil 853,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 124,75 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 658,8 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 729 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
729 kr
Til butik
Laufen Pro toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Laufen Pro-N toiletbræt: funktionelt og praktisk valg Enkelt men uovertruffen design Laufen Pro-N toiletbrættet, designet af den finske Antti Ylisassis, bringer enkelhed og funktionalitet til dit badeværelse. Med klare linjer og en strømlinet form, er det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 370x450x55 mm
EAN: 4014804779723
Varenr.: 615495710
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Pro Toiletsde med Softclose, hvid.
741 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
-10%761 kr
Før 845 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Pro toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Luksuriøst Laufen Pro-N toiletsæde: nordisk elegance møder funktionalitet Finsk design i fokus Dyk ned i en verden af sofistikerede detaljer og udsøgt design med Laufen Pro-N toiletsædet, skabt af den anerkendte finske designer, Antti Ylisassis. Dette mes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilettet
Farve: white
Størrelse: 370x450x55 mm
EAN: 4014804779723
Varenr.: 615495710
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
769 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hvid toiletsæde soft close
852,5 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro toiletsæde - hård plast, i hvid
853,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS729 kr729 krKøb
2WATTOO.DK741 kr741 krKøb
3BilligVVS DK761 kr761 krKøb
4CS MEGASTORE DK769 kr808 krKøb
5MaintainIt852,5 kr852,5 krKøb
6VVS.dk853,75 kr853,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle.

PriceData har fulgt prisen på Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 658,8 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 786,24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 723 kr.

Den nuværende pris på 729 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Laufen Pro toiletsæde med Soft Close. Passer til Laufen Pro hængeskåle. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026729 kr40 kr (5%)
1. jun. 2026769 kr39 kr (5%)
30. maj 2026730 kr11 kr (1%)
27. maj 2026741 kr45,24 kr (6%)
26. maj 2026786,24 kr45,24 kr (6%)
23. maj 2026741 kr8 kr (1%)
22. maj 2026749 kr17 kr (2%)
11. maj 2026732 kr11 kr (1%)
8. maj 2026743 kr6 kr (1%)
7. maj 2026749 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret