Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617334074
Pris fra 1.021 krtil 1.561 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 997 kr 6. maj

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1021 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR5 8GB 5600MHz CL46 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN
1.021 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR5 8GB 5600MHz CL46 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KVR56S46BS6-8
EAN: 0740617334074
Varenr.: 1001064746
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC
1.040 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 8GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
1.050 kr
Til butik
Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 8GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 8GB: 1 x 8GB (Single Channel), SODIMM 262-pin (til bærbar), DDR5, hastighed: 5600 MHz (MT/s) / PC5-44800, CAS Latency: 46-45-45, spænding: 1.1 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KVR56S46BS6-8
EAN: 0740617334074
Varenr.: 3144938
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar - Kingston ValueRAM DDR5 8 GB 5600 MHz CL46 SO‑DIMM
-13%1.179 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar - Kingston ValueRAM DDR5 8 GB 5600 MHz CL46 SO‑DIMM
-12%1.199 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston ValueRAM DDR5 8GB 5600MHz CL46 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN
1.299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Valueram 8gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.021 kr1.021 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.040 kr1.040 krKøb
3Proshop DK1.050 kr1.050 krKøb
4Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
5Vivas DK1.199 kr1.268 krKøb
6Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
7Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC i 30 dage. Laveste pris i perioden er 997 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 1.030 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.014 kr.

Den nuværende pris på 1.021 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.021 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.029 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.030 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.019 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.010 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.018 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.019 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.010 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.012 kr7 kr (1%)
17. maj 20261.019 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret