Gå til hovedindhold

Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

KingstonRAMEAN: 0740617336856
Pris fra 5.012 krtil 6.624 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.612 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5012 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM 48GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC SO DIMM 262-PIN
5.012 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM 48GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC SO DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KVR56S46BD8-48
EAN: 0740617336856
Varenr.: 1001965116
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM 48GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC SO DIMM 262-PIN
5.799 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM 48GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC SO DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM 48GB 5600MHz CL46 Opgrader din bærbare computer med Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM, der leverer en imponerende kapacitet på 48GB og en hastighed på 5600MHz. Denne 262-pins SO-DIMM RAM-modul er designet til at give enestående y...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617336856
Varenr.: 98850
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
5.828 kr
Til butik
Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 48GB: 1 x 48GB (Single Channel), SODIMM 262-pin (til bærbar), DDR5, hastighed: 5600 MHz (MT/s) / PC5-44800, CAS Latency: 46-45-45, spænding: 1.1 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KVR56S46BD8-48
EAN: 0740617336856
Varenr.: 3251347
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Valueram 48gb 5600mt/s Ddr5 262-pin So-dimm
6.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.012 kr5.012 krKøb
2Ultrashop5.799 kr5.799 krKøb
3Proshop DK5.828 kr5.828 krKøb
4Dustin DK6.624 kr6.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.139 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 7.295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.738 kr.

Den nuværende pris på 5.012 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.012 kr13 kr (0%)
30. maj 20265.025 kr4 kr (0%)
29. maj 20265.029 kr5 kr (0%)
25. maj 20265.034 kr9 kr (0%)
23. maj 20265.025 kr9 kr (0%)
22. maj 20265.034 kr94 kr (2%)
20. maj 20265.128 kr10 kr (0%)
17. maj 20265.138 kr40 kr (1%)
15. maj 20265.098 kr9 kr (0%)
14. maj 20265.089 kr17 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret