Gå til hovedindhold

Kingston Technology Valueram Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617310924
Pris fra 619 krtil 4.624 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.005 kr (87% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston Technology Valueram Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston Technology ValueRAM KVR32S22D8/32 hukommelsesmodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
619 kr
Til butik
Kingston Technology ValueRAM KVR32S22D8/32 hukommelsesmodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz billede

Produktinformation

Kingston Technology ValueRAM KVR32S22D832 - 32 GB DDR4 3200 MHz Hukommelsesmodul Opgrader din computers ydeevne med Kingston Technology ValueRAM KVR32S22D832 hukommelsesmodul. Denne kraftfulde RAM på 32 GB (1 x 32 GB) er designet til at levere exceptionel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617310924
Varenr.: 83984
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
2.152 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 32GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
2.257 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 32GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 1 x 32GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, RAM chip konfiguration: Dual Ranked, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KVR32S22D8/32
EAN: 0740617310924
Varenr.: 2883393
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Valueram Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
4.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Valueram Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Valueram Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop619 kr619 krKøb
2CompuMail DK2.152 kr2.152 krKøb
3Proshop DK2.257 kr2.257 krKøb
4Dustin DK4.624 kr4.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Valueram Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Valueram Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 619 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.323 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.366 kr.

Den nuværende pris på 619 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 73% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Kingston Technology Valueram Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Kingston Technology Valueram Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026619 kr1.533 kr (71%)
24. maj 20262.152 kr1.533 kr (248%)
20. maj 2026619 kr1.613 kr (72%)
18. maj 20262.232 kr1.613 kr (261%)
16. maj 2026619 kr1.655 kr (73%)
15. maj 20262.274 kr1.655 kr (267%)
28. apr. 2026619 kr1.695 kr (73%)
27. apr. 20262.314 kr1.695 kr (274%)
24. apr. 2026619 kr1.704 kr (73%)
23. apr. 20262.323 kr1.704 kr (275%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret