Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

KingstonRAMEAN: 0740617311457
Pris fra 2.515 krtil 4.311 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.796 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.319 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2515 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC
2.515 kr
Til butik
Kingston DDR4 32GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Kingston - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KCP432ND8/32
EAN: 0740617311457
Varenr.: 998148670
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston SSM RAM DDR4-3200 SC - 32GB
4.004 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
-0%4.311 kr
Før 4.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm billede

Produktinformation

32 GB enkeltmodul DDR4 udvider systemhukommelsen til krævende multitasking 3200 MT/s clockfrekvens fremskynder apps og reducerer indlæsningstider 1,2 V lavspændingsdesign reducerer strømforbruget og giver energieffektive systemer Unbuffered 288-pin DIMM passer i de fleste stationære bundkort og muliggør nemme opgraderinger CAS 22-timing afvejer latenstid og stabilitet for arbejdsgange med hurtig respons...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: DIMM DDR4
Artikel nr.: KCP432ND8/32
EAN: 0740617311457
Varenr.: 5011280321

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.515 kr2.515 krKøb
2Proshop DK4.004 kr4.004 krKøb
3Dustin DK4.311 kr4.397,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm i 164 dage. Laveste pris i perioden er 1.857 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 2.624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.263 kr.

Den nuværende pris på 2.515 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston Technology Kcp432nd8/32 Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr4 3200 Mt/s 32gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.515 kr158 kr (7%)
28. maj 20262.357 kr5 kr (0%)
24. maj 20262.362 kr5 kr (0%)
23. maj 20262.367 kr9 kr (0%)
22. maj 20262.358 kr1 kr (0%)
20. maj 20262.357 kr10 kr (0%)
16. maj 20262.347 kr2 kr (0%)
15. maj 20262.345 kr7 kr (0%)
14. maj 20262.338 kr8 kr (0%)
13. maj 20262.330 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret