Gå til hovedindhold

Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617318395
Pris fra 1.029 krtil 2.224 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.195 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1029 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Impact DDR4 16GB 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.029 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR4 16GB 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Impact - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF432S20IB/16
EAN: 0740617318395
Varenr.: 999163923
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 16GB - CL20 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort
1.099 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 16GB - CL20 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 1 x 16GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 20-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, RAM chip konfiguration: Single Ranked, farve: black...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF432S20IB/16
EAN: 0740617318395
Varenr.: 2978628
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM FURY Impact
1.241 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Impact DDR4 16GB 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.269 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM DDR4 til bærbar - Kingston HyperX Impact 16 GB (1×16 GB) 3200 MHz
-1%1.359 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM DDR4 til bærbar - Kingston HyperX Impact 16 GB (1×16 GB) 3200 MHz
-1%1.379 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
2.224 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.029 kr1.029 krKøb
2Proshop DK1.099 kr1.099 krKøb
3Teknikproffset DK1.241 kr1.290 krKøb
4Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
5Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
6Vivas DK1.379 kr1.458 krKøb
7Dustin DK2.224 kr2.310,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 629 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 1.187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.033 kr.

Den nuværende pris på 1.029 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 20261.029 kr62 kr (6%)
27. apr. 20261.091 kr1 kr (0%)
23. apr. 20261.090 kr9 kr (1%)
22. apr. 20261.081 kr9 kr (1%)
21. apr. 20261.090 kr8 kr (1%)
20. apr. 20261.082 kr9 kr (1%)
19. apr. 20261.091 kr9 kr (1%)
18. apr. 20261.082 kr9 kr (1%)
17. apr. 20261.091 kr9 kr (1%)
16. apr. 20261.082 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret