Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

KingstonRAMEAN: 0740617319880
Pris fra 1.096 krtil 2.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.003 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.050 kr 6. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1096 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3200MHz CL16 Ikke-ECC
1.096 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3200MHz CL16 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF432C16BB1/16
EAN: 0740617319880
Varenr.: 999174853
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort
1.096 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3200MHz CL16 Ikke-ECC
1.299 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3200MHz CL16 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3200MHz CL16 Ikke-ECC Opgrader din gaming-oplevelse med Kingston FURY Beast DDR4 RAM. Denne 16GB hukommelsesmodul opererer med en hastighed på 3200MHz og har en CAS-latens på CL16, hvilket sikrer en jævn og hurtig ydeevne i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617319880
Varenr.: 41637
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort
1.299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM 1Gx8 FURY Beast Black
1.352 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm 1gx8 Black 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
2.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.096 kr1.096 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.096 kr1.096 krKøb
3Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
4Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
5Teknikproffset DK1.352 kr1.401 krKøb
6Dustin DK2.099 kr2.185,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort i 30 dage. Laveste pris i perioden er 1.050 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 1.102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.081 kr.

Den nuværende pris på 1.096 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.096 kr12 kr (1%)
29. maj 20261.084 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.092 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.093 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.102 kr12 kr (1%)
23. maj 20261.090 kr12 kr (1%)
22. maj 20261.078 kr21 kr (2%)
21. maj 20261.057 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.065 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.074 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret