Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

KingstonRAMEAN: 0740617319828
Pris fra 2.029 krtil 2.974 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 945 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.942 kr 25. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2029 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort
2.029 kr
Til butik
Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: DDR4
Farve: 2
Artikel nr.: KF432C16BB/32
EAN: 0740617319828
Varenr.: 7467689
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR4 32GB 3200MHz CL16 Ikke-ECC
2.030 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 32GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black
2.140 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kingston FURY Beast DDR4 32GB 3200MHz CL16 RAM - GEEKD.dk
2.235 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR4 32GB 3200MHz CL16 Ikke-ECC
2.319 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR4-3200 - 32GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort
2.399 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury Beast 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm Black 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
2.974 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.029 kr2.029 krKøb
2CompuMail DK2.030 kr2.030 krKøb
3Teknikproffset DK2.140 kr2.189 krKøb
4Geekd2.235 kr2.235 krKøb
5Ultrashop2.319 kr2.319 krKøb
6Proshop DK2.399 kr2.399 krKøb
7Dustin DK2.974 kr3.060,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.413 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 2.290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.010 kr.

Den nuværende pris på 2.029 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.029 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.030 kr28 kr (1%)
26. maj 20262.002 kr60 kr (3%)
25. maj 20261.942 kr9 kr (0%)
24. maj 20261.951 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.954 kr9 kr (0%)
22. maj 20261.963 kr3 kr (0%)
21. maj 20261.966 kr28 kr (1%)
20. maj 20261.994 kr12 kr (1%)
19. maj 20262.006 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret