Gå til hovedindhold

Kingston Technology Fury Beast 16gb 3600mt/s Ddr4 Cl18 Dimm Black 16gb 1800, 3600mhz Ddr4 288-pin Dimm

KingstonRAMEAN: 0740617319767
Pris fra 1.184 krtil 2.261 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.077 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston Technology Fury Beast 16gb 3600mt/s Ddr4 Cl18 Dimm Black 16gb 1800, 3600mhz Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1184 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3600MHz CL18 Ikke-ECC
1.184 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3600MHz CL18 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MHz / PC4-28800 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF436C18BB/16
EAN: 0740617319767
Varenr.: 999174844
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort
1.263 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 1 x 16GB (Single Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 3600 MHz (MT/s) / PC4-28800, CAS Latency: 18-22-22, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF436C18BB/16
EAN: 0740617319767
Varenr.: 2978917
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3600MHz CL18 Ikke-ECC
1.459 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3600MHz CL18 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Oplev enestående ydeevne med Kingston FURY Beast DDR4 16GB 3600MHz CL18 Ikke-ECC RAM. Med en hastighed på 3600 MHz og et responsniveau på CL18, er dette RAM-modul designet til gamere og kreative professionelle, der kræver hurtig og pålidelig hukommelse. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617319767
Varenr.: 72396
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury Beast 16gb 3600mt/s Ddr4 Cl18 Dimm Black 16gb 1800, 3600mhz Ddr4 288-pin Dimm
-0%2.261 kr
Før 2.261,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury Beast 16gb 3600mt/s Ddr4 Cl18 Dimm Black 16gb 1800, 3600mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury Beast 16gb 3600mt/s Ddr4 Cl18 Dimm Black 16gb 1800, 3600mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.184 kr1.184 krKøb
2Proshop DK1.263 kr1.263 krKøb
3Ultrashop1.459 kr1.459 krKøb
4Dustin DK2.261 kr2.347,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Fury Beast 16gb 3600mt/s Ddr4 Cl18 Dimm Black 16gb 1800, 3600mhz Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Fury Beast 16gb 3600mt/s Ddr4 Cl18 Dimm Black 16gb 1800, 3600mhz Ddr4 288-pin Dimm i 30 dage. Laveste pris i perioden er 1.184 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.201 kr.

Den nuværende pris på 1.184 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Kingston Technology Fury Beast 16gb 3600mt/s Ddr4 Cl18 Dimm Black 16gb 1800, 3600mhz Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Kingston Technology Fury Beast 16gb 3600mt/s Ddr4 Cl18 Dimm Black 16gb 1800, 3600mhz Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.184 kr18 kr (1%)
6. maj 20261.202 kr16 kr (1%)
5. maj 20261.218 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret