Gå til hovedindhold

Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

KingstonRAMEAN: 0740617337532
Pris fra 1.399 krtil 2.659 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.260 kr (47% besparelse)

Sammenlign priser på Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
1.399 kr
Til butik
Kingston FURY Beast RGB DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 2 x 8GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 16-18-18, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, RAM chip konfiguration: Single Ranked, farve: black med ARGB styret af ASUS AURA, Gigabyte Fusion RGB 2.0, Asrock PolyChrome Sync & MSI Mystic Light...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF432C16BB2AK2/16
EAN: 0740617337532
Varenr.: 3198641
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast Black RGB DDR4 3200MHz 16GB
1.399 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
1.649 kr
Til butik
Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm billede

Produktinformation

2 x 8 GB dual-channel-kit øger multitasking og reducerer tabte billeder 3200 MT/s ved CL16 giver hurtigere apps og mere flydende ydelse ved høj opdateringsfrekvens Intel XMP 2.0 muliggør étklik-justering via BIOS for nem overclocking Anodiseret køleplade og RGB-stribe holder modulerne kølige og tilpasningsvenlige 1,35 V drift og forgyldte kontakter forbedrer effektivitet og pålidelighed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: DIMM DDR4
Artikel nr.: KF432C16BB2AK2/16
EAN: 0740617337532
Varenr.: 5020007381
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR4 SDRAM 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC DIMM 288-PIN
2.258 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR4 SDRAM 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC DIMM 288-PIN
2.659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
2Komplett DK1.399 kr1.399 krKøb
3Dustin DK1.649 kr1.735,25 krKøb
4CompuMail DK2.258 kr2.258 krKøb
5Ultrashop2.659 kr2.659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.009 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.178 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 19% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. feb. 20261.399 kr100 kr (8%)
30. jan. 20261.299 kr100 kr (8%)
24. jan. 20261.199 kr100 kr (8%)
22. jan. 20261.299 kr100 kr (8%)
19. jan. 20261.199 kr100 kr (8%)
17. jan. 20261.299 kr100 kr (8%)
11. dec. 20251.199 kr141 kr (13%)
9. dec. 20251.058 kr1 kr (0%)
8. dec. 20251.057 kr1 kr (0%)
7. dec. 20251.058 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret