Gå til hovedindhold

Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

KingstonRAMEAN: 0740617318425
Pris fra 1.099 krtil 1.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 993 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 16GB - CL20 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
1.099 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 16GB - CL20 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 2 x 8GB (Dual Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 20-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, RAM chip konfiguration: Single Ranked, farve: black...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF432S20IBK2/16
EAN: 0740617318425
Varenr.: 2978618
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Impact DDR4 16GB kit 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.218 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
-0%1.336 kr
Før 1.336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm billede

Produktinformation

16 GB kit (2x8 GB) øger multitasking og reducerer appers indlæsningstid 3200 MT/s DDR4 med CL20 leverer responsiv ydeevne Intel XMP 2.0 muliggør optimerede indstillinger med ét BIOS-klik SO-DIMM med lav profil og køleplade passer til slanke bærbare pc'er og små stationære pc'er Fungerer ved 1,2 V for lavere strømforbrug og længere batteritid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: SO-DIMM DDR4
Artikel nr.: KF432S20IBK2/16
EAN: 0740617318425
Varenr.: 5011351686
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Impact DDR4 16GB kit 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.099 kr1.099 krKøb
2CompuMail DK1.218 kr1.218 krKøb
3Dustin DK1.336 kr1.422,25 krKøb
4Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm i 185 dage. Laveste pris i perioden er 819 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.026 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. mar. 20261.099 kr106 kr (11%)
5. mar. 2026993 kr106 kr (10%)
31. jan. 20261.099 kr1 kr (0%)
30. jan. 20261.098 kr1 kr (0%)
27. jan. 20261.099 kr1 kr (0%)
26. jan. 20261.098 kr1 kr (0%)
23. jan. 20261.099 kr26 kr (2%)
22. jan. 20261.073 kr26 kr (2%)
21. jan. 20261.099 kr62 kr (6%)
19. jan. 20261.037 kr40 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret