Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kcp432ns8/16 Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 3200 Mt/s 288-pin Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617311488
Pris fra 885 krtil 2.519 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.634 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston Technology Kcp432ns8/16 Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 3200 Mt/s 288-pin Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 885 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC
885 kr
Til butik
Kingston DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Kingston - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KCP432NS8/16
EAN: 0740617311488
Varenr.: 996121073
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston SSM RAM DDR4-3200 SC - 16GB
891 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Technology KCP432NS8/16, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
899 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC
1.129 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 16GB DDR4 3200MHz Single Rank Module
1.138 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Kcp432ns8/16 Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 3200 Mt/s 288-pin Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
2.163 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM DDR4 16 GB - Kingston Technology KCP432NS8/16 (1 x 16 GB)
2.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM DDR4 16 GB - Kingston Technology KCP432NS8/16 (1 x 16 GB)
2.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Kcp432ns8/16 Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 3200 Mt/s 288-pin Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Kcp432ns8/16 Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 3200 Mt/s 288-pin Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK885 kr885 krKøb
2Proshop DK891 kr930 krKøb
3CS MEGASTORE DK899 kr938 krKøb
4Ultrashop1.129 kr1.129 krKøb
5Teknikproffset DK1.138 kr1.187 krKøb
6Dustin DK2.163 kr2.249,25 krKøb
7Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
8Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Kcp432ns8/16 Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 3200 Mt/s 288-pin Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Kcp432ns8/16 Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 3200 Mt/s 288-pin Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm i 185 dage. Laveste pris i perioden er 722 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.034 kr.

Den nuværende pris på 885 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Kingston Technology Kcp432ns8/16 Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 3200 Mt/s 288-pin Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Kingston Technology Kcp432ns8/16 Hukommelsesmodul 16 Gb 1 X 16 Gb Ddr4 3200 Mt/s 288-pin Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026885 kr1 kr (0%)
29. maj 2026886 kr7 kr (1%)
27. maj 2026893 kr6 kr (1%)
21. apr. 2026899 kr6 kr (1%)
13. apr. 2026893 kr6 kr (1%)
29. mar. 2026899 kr296 kr (25%)
28. mar. 20261.195 kr3 kr (0%)
26. mar. 20261.198 kr2 kr (0%)
25. mar. 20261.200 kr5 kr (0%)
22. mar. 20261.205 kr96 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret