Gå til hovedindhold

Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617318371
Pris fra 2.334 krtil 4.424 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.090 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.199 kr 5. maj

Sammenlign priser på Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2334 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Impact DDR4 32GB 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
2.334 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR4 32GB 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Impact - DDR4 - modul - 32 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF432S20IB/32
EAN: 0740617318371
Varenr.: 999163925
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 32GB - CL20 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort
2.578 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 32GB - CL20 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 1 x 32GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 20-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, RAM chip konfiguration: Dual Ranked, farve: black...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF432S20IB/32
EAN: 0740617318371
Varenr.: 2978634
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Impact DDR4 32GB 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
2.749 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR4 32GB 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Impact DDR4 32GB 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN Opgrader din bærbare computer eller mini-PC med Kingston FURY Impact DDR4 32GB RAM. Denne kraftfulde SO-DIMM-modul tilbyder en imponerende hastighed på 3200MHz og en latens på CL20, hvil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617318371
Varenr.: 70540
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar Kingston FURY Impact 32 GB DDR4 3200 MT/s CL20 (SO-DIMM)
2.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar Kingston FURY Impact 32 GB DDR4 3200 MT/s CL20 (SO-DIMM)
2.819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
4.424 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.334 kr2.334 krKøb
2Proshop DK2.578 kr2.578 krKøb
3Ultrashop2.749 kr2.749 krKøb
4Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
5Vivas DK2.819 kr2.898 krKøb
6Dustin DK4.424 kr4.510,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm i 31 dage. Laveste pris i perioden er 2.199 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.335 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.310 kr.

Den nuværende pris på 2.334 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.334 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.332 kr38 kr (2%)
24. maj 20262.294 kr40 kr (2%)
23. maj 20262.334 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.335 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.334 kr16 kr (1%)
14. maj 20262.318 kr119 kr (5%)
5. maj 20262.199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret