Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617334050
Pris fra 1.601 krtil 2.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 898 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.543 kr 30. maj

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1601 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR5 16GB 5600MHz CL46 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN
1.601 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR5 16GB 5600MHz CL46 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KVR56S46BS8-16
EAN: 0740617334050
Varenr.: 1001064748
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC
1.647 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar - Kingston ValueRAM DDR5 16 GB 5600 MHz CL46 SO-DIMM
-18%1.799 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RAM til bærbar - Kingston ValueRAM DDR5 16 GB 5600 MHz CL46 SO-DIMM billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECCGenereltBredde: 69.6 mmHøjde: 30 mmKapacitet: 16 GBOpgraderingstype: GeneriskHukommelseBlybelægning: GuldDataintegritetskontrol: On-die ECCEgenskaber: Single rank, ikke bufferetHastighed: 5600 MT/s (PC5-44800)Model: SO DIMM 262-PINModul Højde (tommer): 1.18Modulkonfiguration: 2048 x 64Organisering af chips: 2048 x 8Søgetids Timinger: CL46 (46-45-45)Spænding: 1.1 VTeknologi: DDR5 SDRAMType: DRAM hukommelsesmodulDiverseOverensstemmelsesstandarder: RoHSUL 94 V-0halogenfriJEDECProducentgarantiService & Support: Begrænset livtidsgaranti...

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
Vægt: 0.02g
EAN: 0740617334050
Varenr.: 1831301
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar - Kingston ValueRAM DDR5 16 GB 5600 MHz CL46 SO-DIMM
-18%1.819 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM SODIMM DDR5-5600 - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
1.856 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston ValueRAM DDR5 16GB 5600MHz CL46 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN
1.899 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Valueram 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.601 kr1.601 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.647 kr1.647 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
5Proshop DK1.856 kr1.856 krKøb
6Ultrashop1.899 kr1.899 krKøb
7Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC i 30 dage. Laveste pris i perioden er 1.543 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.682 kr.

Den nuværende pris på 1.601 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.601 kr198 kr (11%)
2. jun. 20261.799 kr57 kr (3%)
1. jun. 20261.856 kr43 kr (2%)
31. maj 20261.899 kr356 kr (23%)
30. maj 20261.543 kr234 kr (13%)
29. maj 20261.777 kr138 kr (8%)
27. maj 20261.639 kr38 kr (2%)
19. maj 20261.601 kr49 kr (3%)
18. maj 20261.650 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.651 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret