Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617336771
Pris fra 5.920 krtil 6.240 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.068 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5920 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM 48GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC DIMM 288-PIN
5.920 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM 48GB 5600MHz CL46 Ikke-ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KVR56U46BD8-48
EAN: 0740617336771
Varenr.: 1001965118
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC
6.218 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM DDR5-5600 - 48GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
6.240 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.920 kr5.920 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.218 kr6.218 krKøb
3Proshop DK6.240 kr6.240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 166 dage. Laveste pris i perioden er 3.608 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 8.177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.787 kr.

Den nuværende pris på 5.920 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 48 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20265.920 kr52 kr (1%)
15. maj 20265.972 kr5 kr (0%)
14. maj 20265.967 kr19 kr (0%)
13. maj 20265.948 kr6 kr (0%)
12. maj 20265.942 kr10 kr (0%)
10. maj 20265.952 kr49 kr (1%)
7. maj 20265.903 kr244 kr (4%)
3. maj 20265.659 kr540 kr (11%)
2. maj 20265.119 kr21 kr (0%)
1. maj 20265.098 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret