Gå til hovedindhold

Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

KingstonRAMEAN: 0740617332865
Pris fra 3.712 krtil 4.179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 467 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.995 kr 13. maj

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3712 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
3.712 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 1 x 32GB (Single Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 5600 MHz (MT/s) / PC5-44800, CAS Latency: 46-45-45, spænding: 1.1 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KVR56U46BD8-32
EAN: 0740617332865
Varenr.: 3140327
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston ValueRAM DDR5 32GB 5600MHz CL46 On-die
3.719 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR5 32GB 5600MHz CL46 On-die billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM DDR5 32GB 5600MHz CL46 On-die ECC Opgrader din computer med Kingston ValueRAM DDR5, der tilbyder imponerende ydeevne og hurtighed. Med 32 GB kapacitet og en clockhastighed på 5600 MHz leverer denne RAM-modul en jævn og responsiv oplevels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617332865
Varenr.: 80938
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR5 32GB 5600MHz CL46 On-die
3.856 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC
3.917 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kingston ValueRAM DDR5 32GB 5600MHz CL46 On-die ECC - GEEKD.dk
4.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.712 kr3.712 krKøb
2Ultrashop3.719 kr3.719 krKøb
3CompuMail DK3.856 kr3.856 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.917 kr3.917 krKøb
5Geekd4.179 kr4.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC i 174 dage. Laveste pris i perioden er 2.310,75 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 3.719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.145 kr.

Den nuværende pris på 3.712 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.712 kr7 kr (0%)
28. maj 20263.719 kr560 kr (18%)
26. maj 20263.159 kr190 kr (6%)
25. maj 20263.349 kr6 kr (0%)
23. maj 20263.343 kr6 kr (0%)
22. maj 20263.349 kr100 kr (3%)
18. maj 20263.449 kr157 kr (5%)
17. maj 20263.292 kr297 kr (10%)
13. maj 20262.995 kr53 kr (2%)
22. mar. 20263.048 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret