Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617332827
Pris fra 1.861 krtil 2.079 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.646 kr 16. maj

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1861 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC
1.861 kr
Til butik
Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC billede

Produktspecifikationer

Kategori: RAM-hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: KVR56U46BS8-16
EAN: 0740617332827
Varenr.: 9626588
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR5 16GB 5600MHz CL46 On-die ECC
1.863 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM DDR5-5600 - 16GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
1.982 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kingston ValueRAM DDR5 16GB 5600MHz CL46 On-die ECC - GEEKD.dk
1.982 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston ValueRAM DDR5 16GB 5600MHz CL46 On-die ECC
2.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.861 kr1.861 krKøb
2CompuMail DK1.863 kr1.863 krKøb
3Proshop DK1.982 kr1.982 krKøb
4Geekd1.982 kr1.982 krKøb
5Ultrashop2.079 kr2.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC i 30 dage. Laveste pris i perioden er 1.646 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 2.031 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.756 kr.

Den nuværende pris på 1.861 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.861 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.862 kr42 kr (2%)
28. maj 20261.904 kr127 kr (6%)
27. maj 20262.031 kr49 kr (2%)
23. maj 20261.982 kr93 kr (5%)
21. maj 20261.889 kr194 kr (11%)
19. maj 20261.695 kr8 kr (0%)
17. maj 20261.687 kr41 kr (2%)
16. maj 20261.646 kr41 kr (2%)
14. maj 20261.687 kr41 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret