Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617348170
Pris fra 7.144 krtil 9.163 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.019 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.122 kr 13. maj

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7144 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM 64GB 3200MHz CL52 Clocked unbuffered On-die ECC DIMM 288-PIN
7.144 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR5 SDRAM 64GB 3200MHz CL52 Clocked unbuffered On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KVR64A52BD8-64
EAN: 0740617348170
Varenr.: 1002952069
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC
7.411 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM Clocked (CUDIMM) DDR5-6400 - 64GB - CUDIMM - CL52 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
9.163 kr
Til butik
Kingston ValueRAM Clocked (CUDIMM) DDR5-6400 - 64GB - CUDIMM - CL52 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 64GB: 1 x 64GB (Single Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6400 MHz (MT/s) / PC5-51200, CAS Latency: 52-52-52, spænding: 1.1 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, CUDIMM - indbygget clock driver (CKD) for højere clockfrekvens på DDR-hastighed, RAM chip konfiguration: Dual Ranked, farve: green...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KVR64A52BD8-64
EAN: 0740617348170
Varenr.: 3341021

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.144 kr7.144 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.411 kr7.411 krKøb
3Proshop DK9.163 kr9.163 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC i 30 dage. Laveste pris i perioden er 7.122 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 7.214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.156 kr.

Den nuværende pris på 7.144 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Kingston ValueRAM - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - clocked unbuffered - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20267.144 kr6 kr (0%)
29. maj 20267.150 kr7 kr (0%)
25. maj 20267.157 kr13 kr (0%)
23. maj 20267.144 kr13 kr (0%)
22. maj 20267.157 kr45 kr (1%)
20. maj 20267.202 kr12 kr (0%)
17. maj 20267.214 kr56 kr (1%)
15. maj 20267.158 kr13 kr (0%)
14. maj 20267.145 kr23 kr (0%)
13. maj 20267.122 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret