Gå til hovedindhold

IMI Hydronics IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318793948403
Pris fra 84 krtil 85 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 20. apr.

Sammenlign priser på IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm
84 kr
Til butik
IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm billede

Produktinformation

IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm Kobber- og stålrørkoblinger til metalrør i varme-, køle- og brugsvandssystemer. Til bløde og hårde kobberrør og bløde stålrør, støttebøsning skal anvendes på bløde kobberrør og stålrør. Anvendelsesområde Varm

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 3/4" x 15 mm
EAN: 7318793948403
Varenr.: 044401176
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm
84 kr
Til butik
IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm billede

Produktinformation

IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm Kobber- og stålrørkoblinger til metalrør i varme-, køle- og brugsvandssystemer. Til bløde og hårde kobberrør og bløde stålrør, støttebøsning skal anvendes på bløde kobberrør og stålrør. Anvendelsesområde Varm

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 3/4" x 15 mm
EAN: 7318793948403
Varenr.: 044401176
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm
85 kr
Til butik
IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm billede

Produktinformation

IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm Kobber- og stålrørkoblinger til metalrør i varme-, køle- og brugsvandssystemer. Til bløde og hårde kobberrør og bløde stålrør, støttebøsning skal anvendes på bløde kobberrør og stålrør. Anvendelsesområde Varm

Produktspecifikationer

Kategori: VVS fittings
Størrelse: 3/4" x 15 mm
EAN: 7318793948403
Varenr.: 044401176

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK84 kr84 krKøb
2LavprisVVS84 kr84 krKøb
3CompletVVS85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm

PriceData har fulgt prisen på IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for IMI TA FPL overgangsnippel, 3/4" x 15 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202684 kr3 kr (4%)
20. apr. 202681 kr4 kr (5%)
29. mar. 202685 kr3 kr (4%)
16. feb. 202682 kr3 kr (4%)
24. jan. 202685 kr4 kr (4%)
23. jan. 202689 kr4 kr (5%)
16. jan. 202685 kr4 kr (4%)
15. jan. 202689 kr4 kr (5%)
7. jan. 202685 kr5 kr (6%)
5. jan. 202680 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret