Gå til hovedindhold

TA Komp. Vinkel med muffe 1/2'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605

TASanitetEAN: 7318792943904
Pris fra 80,71 krtil 202,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 121,79 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73,68 kr 10. maj

Sammenlign priser på TA Komp. Vinkel med muffe 1/2'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80.71 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 15 mm TA Pex vinkel muffe
80,71 kr
Til butik
1/2" x 15 mm TA Pex vinkel muffe billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792943904
Varenr.: 15843019751759
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 15 mm x 1/2"
82 kr
Til butik
IMI TA Pex vinkel med muffe 15 mm x 1/2" billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærketIMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet. OBS:Produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
EAN: 7318792943904
Varenr.: 045123015
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 15 mm x 1/2"
85 kr
Til butik
IMI TA Pex vinkel med muffe 15 mm x 1/2" billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
EAN: 7318792943904
Varenr.: 045123015
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 15 mm x 1/2"
85 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 muffe
90 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA PEX vinkel 15 mm x 1/2 muffe
111 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pex Vinkel Mf 15X1/2
121,2 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex vinkel 15mm x 1/2" muffe
125 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA Komp. Vinkel med muffe 1/2´´ x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605
143 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Komp. Vinkel med muffe 1/2'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605
202,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med muffe 1/2'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med muffe 1/2'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN80,71 kr80,71 krKøb
2LavprisVVS82 kr82 krKøb
3BilligVVS DK85 kr85 krKøb
4CompletVVS85 kr85 krKøb
5Proshop DK90 kr129 krKøb
6CS MEGASTORE DK111 kr150 krKøb
7Billigelogvvs.dk121,2 kr121,2 krKøb
8MaintainIt125 kr125 krKøb
9Elvvs.dk143 kr143 krKøb
10vvsfittings.dk202,5 kr202,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Komp. Vinkel med muffe 1/2'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605

PriceData har fulgt prisen på TA Komp. Vinkel med muffe 1/2'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 80,71 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for TA Komp. Vinkel med muffe 1/2'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for TA Komp. Vinkel med muffe 1/2'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202680,71 kr6,71 kr (9%)
17. maj 202674 kr
10. maj 202673,68 kr2,62 kr (3%)
9. maj 202676,3 kr
18. apr. 202677 kr8 kr (9%)
17. apr. 202685 kr8 kr (10%)
10. apr. 202677 kr8 kr (9%)
2. apr. 202685 kr1 kr (1%)
9. mar. 202684 kr1 kr (1%)
8. mar. 202685 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret