Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318792928000
Pris fra 139 krtil 352,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 213,5 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128,49 kr 10. maj

Sammenlign priser på TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 22 mm x 3/4"
139 kr
Til butik
IMI TA Pex vinkel med muffe 22 mm x 3/4" billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærketIMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet. OBS:Produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
EAN: 7318792928000
Varenr.: 045123022
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 22 mm TA Pex vinkel muffe
141,28 kr
Til butik
3/4" x 22 mm TA Pex vinkel muffe billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792928000
Varenr.: 15843037217103
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel kompression TA 90° 22 mm X 3/4 muffe
146 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 22 mm x 3/4"
149 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 22 mm x 3/4"
149 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 muffe
149 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA Komp. Vinkel med muffe 3/4´´ x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605
207 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex vinkel 22mm x 3/4" muffe
216,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605
352,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS139 kr139 krKøb
2EL-GROSSISTEN141,28 kr141,28 krKøb
3CS MEGASTORE DK146 kr185 krKøb
4BilligVVS DK149 kr149 krKøb
5CompletVVS149 kr149 krKøb
6Proshop DK149 kr188 krKøb
7Elvvs.dk207 kr207 krKøb
8MaintainIt216,25 kr216,25 krKøb
9vvsfittings.dk352,5 kr352,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605

PriceData har fulgt prisen på TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 22x3,0 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026139 kr2,28 kr (2%)
1. jun. 2026141,28 kr2,28 kr (2%)
30. maj 2026139 kr10 kr (8%)
27. maj 2026129 kr12,28 kr (9%)
26. maj 2026141,28 kr12,28 kr (10%)
17. maj 2026129 kr
10. maj 2026128,49 kr17,51 kr (12%)
9. maj 2026146 kr17 kr (13%)
18. mar. 2026129 kr10 kr (7%)
17. mar. 2026139 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret