Gå til hovedindhold

TA Komp. Vinkel med nippel 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 606

TASanitetEAN: 7318792928703
Pris fra 140 krtil 351,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 211,25 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127,89 kr 10. maj

Sammenlign priser på TA Komp. Vinkel med nippel 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 606 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med nippel 20 mm x 3/4"
140 kr
Til butik
IMI TA Pex vinkel med nippel 20 mm x 3/4" billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærketIMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet. OBS:Produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 3/4"x20mm
EAN: 7318792928703
Varenr.: 045121246
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 20 mm TA Pex vinkel nippel
140,8 kr
Til butik
3/4" x 20 mm TA Pex vinkel nippel billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792928703
Varenr.: 15843038462287
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel kompression TA 90° 20 mm X 3/4 nippel
146 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Unite vinkel kompression 90° PN6 20 mm x 34" nippel
150 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med nippel 20 mm x 3/4"
175 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med nippel 20 mm x 3/4"
199 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex vinkel 20mm x 3/4" nippel
213,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Komp. Vinkel med nippel 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 606
351,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med nippel 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 606 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med nippel 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 606 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS140 kr140 krKøb
2EL-GROSSISTEN140,8 kr140,8 krKøb
3CS MEGASTORE DK146 kr185 krKøb
4Proshop DK150 kr189 krKøb
5BilligVVS DK175 kr175 krKøb
6CompletVVS199 kr199 krKøb
7MaintainIt213,75 kr213,75 krKøb
8vvsfittings.dk351,25 kr351,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Komp. Vinkel med nippel 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 606

PriceData har fulgt prisen på TA Komp. Vinkel med nippel 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 606 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for TA Komp. Vinkel med nippel 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 606. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for TA Komp. Vinkel med nippel 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 606 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026140 kr
1. jun. 2026140,8 kr
30. maj 2026140 kr
17. maj 2026140,8 kr12,91 kr (10%)
10. maj 2026127,89 kr27,11 kr (17%)
15. jan. 2026155 kr6 kr (4%)
7. jan. 2026149 kr3 kr (2%)
22. dec. 2025146 kr3 kr (2%)
21. dec. 2025149 kr3 kr (2%)
20. dec. 2025146 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret