Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318792927805
Pris fra 128 krtil 321,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 193,25 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 117,29 kr 10. maj

Sammenlign priser på TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 15 mm x 3/4"
128 kr
Til butik
IMI TA Pex vinkel med muffe 15 mm x 3/4" billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærketIMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet. OBS:Produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
EAN: 7318792927805
Varenr.: 045123176
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 15 mm TA Pex vinkel muffe
128,44 kr
Til butik
3/4" x 15 mm TA Pex vinkel muffe billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792927805
Varenr.: 15843043770703
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel kompression TA 90° 15 mm X 3/4 muffe
131 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 3/4 muffe
137 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 15 mm x 3/4"
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 15 mm x 3/4"
145 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
TA-PX - Kompressions vinkel 90 m. muffe, 15 mm x "
162 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA Komp. Vinkel med muffe 3/4´´ x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605
189 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex vinkel 15mm x 3/4" muffe
197,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605
321,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS128 kr128 krKøb
2EL-GROSSISTEN128,44 kr128,44 krKøb
3CS MEGASTORE DK131 kr170 krKøb
4Proshop DK137 kr176 krKøb
5CompletVVS139 kr139 krKøb
6BilligVVS DK145 kr145 krKøb
7WATTOO.DK162 kr162 krKøb
8Elvvs.dk189 kr189 krKøb
9MaintainIt197,5 kr197,5 krKøb
10vvsfittings.dk321,25 kr321,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605

PriceData har fulgt prisen på TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 128 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for TA Komp. Vinkel med muffe 3/4'' x 15x2,5 mm. Med støttebøsning til Pex. Type TA 605 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026128 kr
17. maj 2026128,44 kr11,15 kr (10%)
10. maj 2026117,29 kr19,71 kr (14%)
9. maj 2026137 kr8 kr (6%)
30. apr. 2026129 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026126 kr3 kr (2%)
17. apr. 2026129 kr3 kr (2%)
9. mar. 2026126 kr3 kr (2%)
8. mar. 2026129 kr3 kr (2%)
15. feb. 2026126 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret