Gå til hovedindhold

IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 nippel

TASanitetEAN: 7318792929106
Pris fra 152 krtil 221,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 69,25 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131,43 kr 10. maj

Sammenlign priser på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 nippel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA PEX vinkel 22 mm x 3/4 nippel
152 kr
Til butik
TA PEX vinkel 22 mm x 3/4 nippel billede

Produktspecifikationer

Mærke: IMI
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: TA-53606622
EAN: 7318792929106
Varenr.: 3342441
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 nippel
152 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med nippel 22 mm x 3/4"
165 kr
Til butik
IMI TA Pex vinkel med nippel 22 mm x 3/4" billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærketIMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet. OBS:Produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
EAN: 7318792929106
Varenr.: 045121022
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med nippel 22 mm x 3/4"
179 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 22 mm TA Pex vinkel nippel
202,66 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pex Vinkel 22Mm X 3/4" Nippel
215,56 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex vinkel 22mm x 3/4" nippel
221,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK152 kr191 krKøb
2Proshop DK152 kr191 krKøb
3BilligVVS DK165 kr165 krKøb
4CompletVVS179 kr179 krKøb
5EL-GROSSISTEN202,66 kr202,66 krKøb
6Billigelogvvs.dk215,56 kr215,56 krKøb
7MaintainIt221,25 kr221,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 nippel

PriceData har fulgt prisen på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 nippel i 181 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 22 mm x 3/4 nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026152 kr19 kr (14%)
26. maj 2026133 kr16 kr (11%)
24. maj 2026149 kr16 kr (12%)
17. maj 2026133 kr16 kr (11%)
16. maj 2026149 kr16 kr (12%)
15. maj 2026133 kr1,57 kr (1%)
10. maj 2026131,43 kr11,57 kr (8%)
18. apr. 2026143 kr9 kr (6%)
17. apr. 2026152 kr9 kr (6%)
25. mar. 2026143 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret