Gå til hovedindhold

IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 muffe

IMI HydronicSanitetEAN: 7318792927409
Pris fra 136,53 krtil 206,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 69,72 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123,79 kr 10. maj

Sammenlign priser på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 muffe og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136.53 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 20 mm TA Pex vinkel muffe
136,53 kr
Til butik
1/2" x 20 mm TA Pex vinkel muffe billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792927409
Varenr.: 15843015885135
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 muffe
145 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA PEX vinkel 20 mm x 1/2 muffe
148 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 20 mm x 1/2"
149 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 20 mm x 1/2"
155 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pex Vinkel 20Mm X 1/2" Muffe
201,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex vinkel 20mm x 1/2" muffe
206,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN136,53 kr136,53 krKøb
2Proshop DK145 kr184 krKøb
3CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
4CompletVVS149 kr149 krKøb
5BilligVVS DK155 kr155 krKøb
6Billigelogvvs.dk201,25 kr201,25 krKøb
7MaintainIt206,25 kr206,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 muffe

PriceData har fulgt prisen på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 muffe i 181 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 136,53 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026136,53 kr
31. maj 2026136 kr2 kr (1%)
30. maj 2026134 kr9 kr (7%)
26. maj 2026125 kr11,53 kr (8%)
24. maj 2026136,53 kr11,53 kr (9%)
17. maj 2026125 kr1,21 kr (1%)
10. maj 2026123,79 kr11,21 kr (8%)
18. apr. 2026135 kr10 kr (7%)
17. apr. 2026145 kr10 kr (7%)
9. mar. 2026135 kr10 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret