Gå til hovedindhold

IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe

IMI HydronicSanitetEAN: 7318792927904
Pris fra 259,83 krtil 397,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 137,67 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 30. maj

Sammenlign priser på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259.83 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 18 mm TA Pex vinkel muffe
259,83 kr
Til butik
3/4" x 18 mm TA Pex vinkel muffe billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792927904
Varenr.: 15843041509711
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe
268 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel kompression TA 90° 18 mm X 3/4 muffe
275 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 18 mm x 3/4"
279 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med muffe 18 mm x 3/4"
295 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pex Vinkel 18Mm X 3/4" Muffe
382,04 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex vinkel 18mm x 3/4" muffe
397,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN259,83 kr259,83 krKøb
2Proshop DK268 kr307 krKøb
3CS MEGASTORE DK275 kr314 krKøb
4CompletVVS279 kr279 krKøb
5BilligVVS DK295 kr295 krKøb
6Billigelogvvs.dk382,04 kr382,04 krKøb
7MaintainIt397,5 kr397,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe

PriceData har fulgt prisen på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe i 181 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 259,83 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 18 mm x 3/4 muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026259,83 kr
30. maj 2026259 kr
20. maj 2026259,83 kr9,17 kr (3%)
20. apr. 2026269 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026268 kr1 kr (0%)
19. jan. 2026267 kr8 kr (3%)
7. jan. 2026259 kr20 kr (8%)
7. dec. 2025239 kr10 kr (4%)
4. dec. 2025229 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret