Gå til hovedindhold

IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 nippel

TASanitetEAN: 7318792928505
Pris fra 136,53 krtil 206,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 69,72 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123,79 kr 10. maj

Sammenlign priser på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 nippel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136.53 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 20 mm TA Pex vinkel nippel
136,53 kr
Til butik
1/2" x 20 mm TA Pex vinkel nippel billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792928505
Varenr.: 15843015229775
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 nippel
145 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA PEX vinkel 20 mm x 1/2 nippel
149 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med nippel 20 mm x 1/2"
169 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med nippel 20 mm x 1/2"
189 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex vinkel 20mm x 1/2" nippel
206,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN136,53 kr136,53 krKøb
2Proshop DK145 kr184 krKøb
3CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
4BilligVVS DK169 kr169 krKøb
5CompletVVS189 kr189 krKøb
6MaintainIt206,25 kr206,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 nippel

PriceData har fulgt prisen på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 nippel i 181 dage. Laveste pris i perioden er 123,79 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 136,53 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 20 mm x 1/2 nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026136,53 kr
30. maj 2026136 kr
17. maj 2026136,53 kr12,74 kr (10%)
10. maj 2026123,79 kr22,21 kr (15%)
1. maj 2026146 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026147 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026146 kr3 kr (2%)
31. mar. 2026149 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026151 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret