Gå til hovedindhold

IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 nippel

TASanitetEAN: 7318792944604
Pris fra 80,71 krtil 125 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 44,29 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73,68 kr 10. maj

Sammenlign priser på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 nippel og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80.71 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 15 mm TA Pex vinkel nippel
80,71 kr
Til butik
1/2" x 15 mm TA Pex vinkel nippel billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792944604
Varenr.: 15843019096399
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 nippel
90 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel kompression TA 90° 15 mm X 1/2 nippel
91,26 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med nippel 15 mm x 1/2"
105 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex vinkel med nippel 15 mm x 1/2"
109 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ta Kompressionsvinkel Med Nippel 15 X 1/2"
119 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pex Vinkel 15Mm X 1/2" Nippel
121,2 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex vinkel 15mm x 1/2" nippel
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN80,71 kr80,71 krKøb
2Proshop DK90 kr129 krKøb
3CS MEGASTORE DK91,26 kr130,26 krKøb
4BilligVVS DK105 kr105 krKøb
5CompletVVS109 kr109 krKøb
6Elvvs.dk119 kr119 krKøb
7Billigelogvvs.dk121,2 kr121,2 krKøb
8MaintainIt125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 nippel

PriceData har fulgt prisen på IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 nippel i 181 dage. Laveste pris i perioden er 73,68 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 80,71 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for IMI Hydronic Vinkel kompression ta 90° 15 mm x 1/2 nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202680,71 kr
30. maj 202680 kr
17. maj 202680,71 kr7,03 kr (10%)
10. maj 202673,68 kr17,32 kr (19%)
14. apr. 202691 kr1 kr (1%)
14. feb. 202690 kr1 kr (1%)
5. feb. 202689 kr1 kr (1%)
4. feb. 202690 kr1 kr (1%)
22. jan. 202689 kr1 kr (1%)
21. jan. 202690 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret