Gå til hovedindhold

Iiyama Prolite Xub2395wsu-b5 22.5 tommer Ete Ips Wuxga 16:10 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10

iiyamaComputerskærmeEAN: 4948570121458
Pris fra 1.129 krtil 1.744 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 615 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.124 kr 22. maj

Sammenlign priser på Iiyama Prolite Xub2395wsu-b5 22.5 tommer Ete Ips Wuxga 16:10 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1129 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 23" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
1.129 kr
Til butik
iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 23" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 - LED-skærm - 23" (22.5" til at se) - 1920 x 1200 WUXGA @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: XUB2395WSU-B5
EAN: 4948570121458
Varenr.: 1001850461
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
23" iiyama XUB2395WSU-B5 - 1920x1200 - 60Hz - IPS
1.230 kr
Til butik
23" iiyama XUB2395WSU-B5 - 1920x1200 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 er designet til produktivitet og professionel brug med en 23" 1920x1200 IPS-skærm. Skærmstørrelse: 23 tommer Opløsning: 1920x1200 Opdateringshastighed: 60 Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 250 cd/m² Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort, USB 2.0 hub Særlige funktioner: Højde, pivot, drejbar, tilt justeringer; Flicker-Free; Blåt lys-reduktion; AMD FreeSyncDenne skærm tilbyder alsidig ergonomi, nøjagtige farver med 99% sRGB dækning og flere inputmuligheder, velegnet til grafisk design, fotoredigering og almindelig kontorbrug.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: XUB2395WSU-B5
EAN: 4948570121458
Varenr.: 3232807
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm iiyama ProLite 22,5" IPS WUXGA 1920×1200 med højdejusterbart stativ
-12%1.499 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm iiyama ProLite 22,5" IPS WUXGA 1920×1200 med højdejusterbart stativ billede

Produktinformation

Arbejd mere komfortabelt med en 22,5" IPS skærmiiyama ProLite XUB2395WSU-B5 er en kompakt kontorskærm med IPS-panel, der leverer skarpe detaljer i WUXGA 1920 × 1200 og et praktisk 16:10-format. Den mattejede overflade og brede betragtningsvinkler på 178° gør den ideel til tekst, regneark og web - hvad enten du arbejder hjemme eller på kontoret.Designet til produktivitet og velværeDen ergonomiske fod er højdejusterbar (op til 15 cm), kan drejes, vippes og roteres 90° (pivot), så du nemt finder den rigtige arbejdsstilling. Skærmen har flicker-free og Low Blue Light for et mere behageligt billede ved lange arbejdsdage, og indbyggede højttalere på 2 × 2 W giver lyd til møder og videoer uden ekstra udstyr.Tilkoblinger og praktiske detaljerTilslut via HDMI, DisplayPort eller VGA og udnyt det indbyggede USB 2.0-hub til dit tilbehør. Skærmen understøtter AMD FreeSync, har kabelstyring og kan vægmonteres med 100 × 100 mm VESA.Skærmstørrelse: 22,5" / 57,1 cmOpløsning: 1920 × 1200 (WUXGA), 16:10Panel: IPS, LED-bagbelyst, mat overfladeLysstyrke: 250 cd/m²Kontrast: 1.000:1 (typ.), 5.000.000:1 (dynamisk)Responstid: 4 ms GTGBetragtningsvinkler: 178°/178°Farvedækning: sRGB 99 %, NTSC 72 % (typ.)Tilslutninger: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× VGA, hovedtelefonudgangUSB-hub: Ja, USB 2.0Funktioner: AMD FreeSync, Low Blue Light, Flicker-free, OSDHøjttalere: 2 stk., samlet 4 WErgonomi: Højdejustering 15 cm, tilt 23 – 5°, drejning ±45°, pivot ±90°, VESA 100 × 100 mmMål med fod: H 50,35 × B 49,9 × D 20,95 cmVægt med fod: 4,5 kgStrøm: 100 – 240 V, 50/60 Hz; typisk forbrug 24 W; standby 0,5 W; slukket 0,3 WEnergieffektivitet (SDR): Klasse E; 17 kWh pr. 1.000 timerMedfølger: DisplayPort-, USB- og AC-kabler, hurtig startguide...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 10.49g
EAN: 4948570121458
Varenr.: 1906681
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm iiyama ProLite 22,5" IPS WUXGA 1920×1200 med højdejusterbart stativ
-12%1.519 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Iiyama Prolite Xub2395wsu-b5 22.5 tommer Ete Ips Wuxga 16:10 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10
1.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Xub2395wsu-b5 22.5 tommer Ete Ips Wuxga 16:10 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Xub2395wsu-b5 22.5 tommer Ete Ips Wuxga 16:10 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.129 kr1.129 krKøb
2Proshop DK1.230 kr1.230 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Vivas DK1.519 kr1.688 krKøb
5Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Iiyama Prolite Xub2395wsu-b5 22.5 tommer Ete Ips Wuxga 16:10 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10

PriceData har fulgt prisen på Iiyama Prolite Xub2395wsu-b5 22.5 tommer Ete Ips Wuxga 16:10 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.124 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.228 kr.

Den nuværende pris på 1.129 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Iiyama Prolite Xub2395wsu-b5 22.5 tommer Ete Ips Wuxga 16:10 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Iiyama Prolite Xub2395wsu-b5 22.5 tommer Ete Ips Wuxga 16:10 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.129 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.130 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.128 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.127 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.124 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.125 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.127 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.128 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.125 kr4 kr (0%)
13. maj 20261.129 kr54 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret