Gå til hovedindhold

Iiyama Prolite Tf1534mc-b7x 15 tommer Touch Open Frame Xga 4:3 15 tommer 1024 × 768pixels Tn 4:3

iiyamaComputerskærmeEAN: 4948570118380
Pris fra 3.586 krtil 5.244 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.658 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.528 kr 28. maj

Sammenlign priser på Iiyama Prolite Tf1534mc-b7x 15 tommer Touch Open Frame Xga 4:3 15 tommer 1024 × 768pixels Tn 4:3 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3586 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15" TN 1024 x 768 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort
3.586 kr
Til butik
iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15" TN 1024 x 768 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort billede

Produktinformation

iiyama ProLite TF1534MC-B7X - LED-skærm - 15" - åben ramme - touchscreen - 1024 x 768 - TN - 370 cd/m² - 700:1 - 8 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: TF1534MC-B7X
EAN: 4948570118380
Varenr.: 998435076
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15" iiyama TF1534MC-B7X - 1024x768 - 60Hz - TN
3.597 kr
Til butik
15" iiyama TF1534MC-B7X - 1024x768 - 60Hz - TN billede

Produktinformation

iiyama ProLite TF1534MC-B7X er designet til kiosk- og detailbrug med en robust 15" touchskærm og IP65 frontbeskyttelse. Skærmstørrelse: 15" Opløsning: 1024x768 Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: TN Lysstyrke: 370 cd/m² Tilslutning: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: 10-punkts projektiv kapacitiv touch, IP65 front, Touch-Through-Glass, 7H Hard CoatingProLite TF1534MC-B7X sikrer pålidelig touchrespons med 10-punkts kapacitiv teknologi, ideel til kiosker og detailmiljøer, der kræver støv- og vandafvisning samt holdbarhed.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: TF1534MC-B7X
EAN: 4948570118380
Varenr.: 2937520
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15" XGA touchskærm - 10-punkts, sort
4.799 kr
Til butik
iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15" XGA touchskærm - 10-punkts, sort billede

Produktinformation

Alsidig 15" touchskærm til professionel brugiiyama ProLite TF1534MC-B7X er en kompakt 15" XGA touchskærm med fladt TN-panel og LED-bagbelysning, ideel til interaktive terminaler, kiosker og skiltning. Den projicerede kapacitive teknologi registrerer op til 10 samtidige berøringer og understøtter betjening med stylus, finger eller latexhandske. Med en lysstyrke på op til 370 cd/m² og brede betragtningsvinkler får du et klart billede, der reagerer hurtigt med 8 ms svartid.Nem integration og fleksibel monteringSkærmen er udstyret med HDMI, DisplayPort, VGA og USB touch samt HDCP-understøttelse. Den kan vægmonteres via VESA 100 × 100 mm eller indbygges i løsninger efter behov. Fronten har IP65-klassificering, og overfladehårdheden på 7H giver robusthed i travle miljøer.Skærmstørrelse: 38,1 cm (15")Opløsning: 1.024 × 768 (XGA), format 4:3Panel: TN, flad, LED-bagbelysningLysstyrke: 330–370 cd/m²Kontrast: 700:1Betragtningsvinkler: 170°/160° (H/V)Responstid: 8 msBerøring: projiceret kapacitiv, 10 touchpunkter, multi-userBetjening med: stylus, finger, latexhandskeTilslutninger: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× VGA, USB touch, HDCPOSD: ja, 7 sprogMontering: VESA 100 × 100 mm, vægmonteringAktivt område (B × H): 304 × 228 mmMål (B × H × D): 33,75 × 26,55 × 4,45 cmVægt: 2,7 kgStrømforbrug: 9 W (typisk), 0,7 W (standby), 0,3 W (slukket)Strømforsyning: ekstern, 12 VMedfølgende kabler: HDMI, DisplayPort, USB, ACIP-front: IP65, overfladehårdhed 7H...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 33.33g
EAN: 4948570118380
Varenr.: 2160363
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15" XGA touchskærm - 10-punkts, sort
4.819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Iiyama Prolite Tf1534mc-b7x 15 tommer Touch Open Frame Xga 4:3 15 tommer 1024 × 768pixels Tn 4:3
5.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Tf1534mc-b7x 15 tommer Touch Open Frame Xga 4:3 15 tommer 1024 × 768pixels Tn 4:3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Tf1534mc-b7x 15 tommer Touch Open Frame Xga 4:3 15 tommer 1024 × 768pixels Tn 4:3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.586 kr3.586 krKøb
2Proshop DK3.597 kr3.597 krKøb
3Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
4Vivas DK4.819 kr6.018 krKøb
5Dustin DK5.244 kr5.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Iiyama Prolite Tf1534mc-b7x 15 tommer Touch Open Frame Xga 4:3 15 tommer 1024 × 768pixels Tn 4:3

PriceData har fulgt prisen på Iiyama Prolite Tf1534mc-b7x 15 tommer Touch Open Frame Xga 4:3 15 tommer 1024 × 768pixels Tn 4:3 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.236 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 3.669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.344 kr.

Den nuværende pris på 3.586 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Iiyama Prolite Tf1534mc-b7x 15 tommer Touch Open Frame Xga 4:3 15 tommer 1024 × 768pixels Tn 4:3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Iiyama Prolite Tf1534mc-b7x 15 tommer Touch Open Frame Xga 4:3 15 tommer 1024 × 768pixels Tn 4:3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.586 kr58 kr (2%)
28. maj 20263.528 kr58 kr (2%)
27. maj 20263.586 kr58 kr (2%)
23. maj 20263.528 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.533 kr113 kr (3%)
8. mar. 20263.646 kr14 kr (0%)
25. feb. 20263.632 kr37 kr (1%)
23. feb. 20263.669 kr138 kr (4%)
22. feb. 20263.531 kr164 kr (5%)
21. feb. 20263.367 kr25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret