Gå til hovedindhold

Iiyama Prolite Tf2215mc-b7x 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570118366
Pris fra 3.487 krtil 5.681 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.194 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Iiyama Prolite Tf2215mc-b7x 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3487 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" iiyama ProLite TF2234MC-B7X - 1920x1080 - 60Hz - IPS
3.487 kr
Til butik
22" iiyama ProLite TF2234MC-B7X - 1920x1080 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite TF2234MC-B7X er designet til interaktive digitale skilte og kioskanvendelse med robuste touchfunktioner. Skærmstørrelse: 22" Opløsning: 1920x1080 Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 350 cd/m² Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: Touchskærm, IP65 rating, 7H hård belægningDenne skærm giver præcis touchrespons og brede synsvinkler kombineret med støv- og vandresistens til pålidelig kiosk- og detailintegration.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: TF2234MC-B7X
EAN: 4948570118366
Varenr.: 2933565
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite TF2234MC-B7X 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz
3.757 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Touchskærm 21,5" iiyama ProLite TF2234MC-B7X Full HD IPS
4.599 kr
Til butik
Touchskærm 21,5" iiyama ProLite TF2234MC-B7X Full HD IPS billede

Produktinformation

Interaktiv touchskærm til professionel brugiiyama ProLite TF2234MC-B7X er en 21,5" Full HD-touchskærm med IPS-panel, der leverer skarpe billeder, brede betragtningsvinkler på 178°/178° og hurtig respons på 8 ms. Den projicerede kapacitive teknologi understøtter 10 samtidige touchpunkter, så flere brugere kan interagere på samme tid. Den flade skærm er velegnet til kiosk-, butik- og informationsløsninger - eller hvor der ønskes en pålidelig, responsiv skærm i sort design.Designet til drift - hver dagSkærmen har hærdet glas med hårdhed 7H og glas-tykkelse på 1,5 mm for ekstra robusthed. Monteringen er fleksibel med VESA 100 × 100 mm og mulighed for både vandret og lodret placering. Fronten er klassificeret IP65.Skærmstørrelse: 54,6 cm (21,5")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, LED-bagbelystLysstyrke: 350 cd/m²Kontrast: 1.000:1Responstid: 8 ms (GTG)Touch: projiceret kapacitiv, 10 punkter, multi-userSynsvinkler: 178° horisontalt/178° vertikaltOverflade: hærdet glas 7H, glas-tykkelse 1,5 mmTilslutninger: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× VGA, USB-touch, HDCPMontering: VESA 100 × 100 mm, vægmonterbar; placering vandret/lodretMål (B × H × D): 51,75 × 31,35 × 4,6 cmVægt: 4,4 kgStrøm: ekstern strømforsyning, 12 V; typisk forbrug 18 WEnergiklasse (SDR): F; 19 kWh pr. 1.000 timerOSD-sprog: 8 (bl.a. engelsk, tysk, fransk, spansk)Pakkens indhold: hurtig startsvejledning; kabler: HDMI, AC, USB, DisplayPort...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 4948570118366
Varenr.: 1985374
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Touchskærm 21,5" iiyama ProLite TF2234MC-B7X Full HD IPS
4.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 21.5" Projective Capacitive
5.249 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Iiyama Prolite Tf2215mc-b7x 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9
-0%5.681 kr
Før 5.681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Tf2215mc-b7x 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Tf2215mc-b7x 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.487 kr3.487 krKøb
2CompuMail DK3.757 kr3.757 krKøb
3Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
4Vivas DK4.619 kr5.818 krKøb
5Ultrashop5.249 kr5.249 krKøb
6Dustin DK5.681 kr5.767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Iiyama Prolite Tf2215mc-b7x 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9

PriceData har fulgt prisen på Iiyama Prolite Tf2215mc-b7x 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.280 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 3.797 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.499 kr.

Den nuværende pris på 3.487 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 38 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Iiyama Prolite Tf2215mc-b7x 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Iiyama Prolite Tf2215mc-b7x 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 20263.487 kr1 kr (0%)
8. apr. 20263.488 kr158 kr (4%)
3. apr. 20263.646 kr151 kr (4%)
8. mar. 20263.797 kr23 kr (1%)
20. feb. 20263.774 kr5 kr (0%)
19. feb. 20263.779 kr215 kr (6%)
18. feb. 20263.564 kr43 kr (1%)
17. feb. 20263.521 kr32 kr (1%)
15. feb. 20263.489 kr19 kr (1%)
14. feb. 20263.508 kr17 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret