Gå til hovedindhold

Iiyama Prolite Tf2215mc-b2 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570116768
Pris fra 4.096 krtil 6.244 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.148 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.075 kr 28. maj

Sammenlign priser på Iiyama Prolite Tf2215mc-b2 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4096 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" iiyama ProLite TF2215MC-B2 - 1920x1080 - 60Hz - IPS
4.096 kr
Til butik
22" iiyama ProLite TF2215MC-B2 - 1920x1080 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite TF2215MC-B2 er designet til produktivitet med en 22" Full HD touchskærm og IPS-panel til alsidig kontorbrug. Skærmstørrelse: 22" Opløsning: 1920x1080 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 350 cd/m² Anslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: TouchskærmDenne skærm tilbyder en responstid på 14 ms og kontrast 1000:1, velegnet til kontorarbejde og interaktive opgaver i professionelle miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: TF2215MC-B2
EAN: 4948570116768
Varenr.: 2800412
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite TF2215MC-B2 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz
4.309 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm med touch - iiyama ProLite TF2215MC-B2 21,5" Full HD IPS
-9%4.799 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm med touch - iiyama ProLite TF2215MC-B2 21,5" Full HD IPS billede

Produktinformation

Fordele ved touchskærm til arbejde og interaktiv brugiiyama ProLite TF2215MC-B2 er en 21,5" Full HD touchskærm, der kombinerer skarp billedkvalitet med responsiv 10‑punkts multitouch. IPS-panelet giver brede betragtningsvinkler på 178°/178°, så indholdet står klart fra alle sider - ideelt til informationstavler, interaktive kiosker, receptioner og produktionsmiljøer, hvor flere brugere skal kunne se og betjene skærmen.Gennemtænkt design til fleksibel monteringDen plane LED‑skærm har projekteret kapacitiv berøringsteknologi for præcis betjening og en hårdhed på 7H. Skærmen kan monteres vandret eller lodret og understøtter VESA 100 × 100 mm - perfekt til både vægmontage og indbygning. Tilslutning er enkel med HDMI, DisplayPort, VGA og USB til touch. Fronten er angivet med IP65.Skærmstørrelse: 54,6 cm (21,5")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, fladLysstyrke: 350 cd/m² (typisk), 315 cd/m²Kontrast: 1.000:1Responstid: 14 msBetragtningsvinkler: 178° vandret / 178° lodretTouch: Projekteret kapacitiv, 10 samtidige berøringer, multi‑touch, multi‑brugerTilslutninger: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× VGA, USB til touch, 1× hovedtelefonudgangSynligt område (H × V): 476,064 × 267,786 mmVESA-montering: 100 × 100 mm; kan monteres på vægEnergiforbrug: 20,8 W (typisk), 1,05 W (standby), 0,32 W (slukket)Strømforsyning: Ekstern adapter, udgang 12 VMål (B × H × D): 52,0 × 31,5 × 4,25 cmVægt: 4,4 kgDriftstemp.: 0 – 40 °C; Luftfugtighed: 20 – 80 %Opbevaringstemp.: -20 – 60 °CMedfølgende kabler: USB, AC, HDMI, DisplayPort; Quick start guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 8.17g
EAN: 4948570116768
Varenr.: 1978615
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm med touch - iiyama ProLite TF2215MC-B2 21,5" Full HD IPS
-9%4.819 kr
Før 5.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama PROLITE,Open Frame PCAP
5.819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Iiyama Prolite Tf2215mc-b2 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9
6.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Tf2215mc-b2 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Tf2215mc-b2 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.096 kr4.096 krKøb
2CompuMail DK4.309 kr4.309 krKøb
3Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
4Vivas DK4.819 kr4.908 krKøb
5Ultrashop5.819 kr5.819 krKøb
6Dustin DK6.244 kr6.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Iiyama Prolite Tf2215mc-b2 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9

PriceData har fulgt prisen på Iiyama Prolite Tf2215mc-b2 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 4.075 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 4.290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.175 kr.

Den nuværende pris på 4.096 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Iiyama Prolite Tf2215mc-b2 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Iiyama Prolite Tf2215mc-b2 22 tommer Touch Open Frame Fhd 16:9 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.096 kr2 kr (0%)
29. maj 20264.098 kr23 kr (1%)
28. maj 20264.075 kr71 kr (2%)
24. maj 20264.146 kr17 kr (0%)
23. maj 20264.163 kr6 kr (0%)
22. maj 20264.169 kr37 kr (1%)
18. mar. 20264.206 kr23 kr (1%)
17. mar. 20264.229 kr23 kr (1%)
18. feb. 20264.206 kr8 kr (0%)
10. feb. 20264.198 kr51 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret