Gå til hovedindhold

Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x 17 tommer Touch Open Frame Sxga 5:4 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570118397
Pris fra 3.763 krtil 5.806 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.043 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.724 kr 28. maj

Sammenlign priser på Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x 17 tommer Touch Open Frame Sxga 5:4 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3763 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
17" iiyama TF1734MC-B7X - 1280x1024 - 60Hz - IPS
3.763 kr
Til butik
17" iiyama TF1734MC-B7X - 1280x1024 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite TF1734MC-B7X er designet til kiosk- og detailmiljøer med en holdbar 17" touchscreen og IP65 frontbeskyttelse. Skærmstørrelse: 17" Opløsning: 1280x1024 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 350 cd/m² Forbindelse: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: Touchscreen, IP65 front, Mat finishEt 5:4 IPS-panel med 5 ms responstid giver præcis touchrespons og høj holdbarhed. IP65-beskyttelsen beskytter mod støv og vand, hvilket gør den velegnet til glasbeskyttede detailmiljøer og kiosker.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: TF1734MC-B7X
EAN: 4948570118397
Varenr.: 2937525
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17" IPS 1280 x 1024 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort
4.007 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama ProLite TF1734MC-B7X touch
5.179 kr
Til butik
iiyama ProLite TF1734MC-B7X touch billede

Produktinformation

iiyama ProLite TF1734MC-B7X er en avanceret og robust 17-tommer touchskærm, der er designet til at levere høj præcision og pålidelighed. Med varenummer TF1734MC-B7X er denne touchskærm ideel til brug i krævende miljøer såsom detailhandel, interaktive info...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Forside
EAN: 4948570118397
Varenr.: 58703
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17" touchskærm - SXGA LED, 5:4, sort
5.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17" touchskærm - SXGA LED, 5:4, sort
5.219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x 17 tommer Touch Open Frame Sxga 5:4 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4
-0%5.806 kr
Før 5.806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x 17 tommer Touch Open Frame Sxga 5:4 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x 17 tommer Touch Open Frame Sxga 5:4 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.763 kr3.763 krKøb
2CompuMail DK4.007 kr4.007 krKøb
3Ultrashop5.179 kr5.179 krKøb
4Boligcenter DK5.199 kr5.199 krKøb
5Vivas DK5.219 kr6.418 krKøb
6Dustin DK5.806 kr5.892,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x 17 tommer Touch Open Frame Sxga 5:4 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4

PriceData har fulgt prisen på Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x 17 tommer Touch Open Frame Sxga 5:4 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.444 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 3.882 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.618 kr.

Den nuværende pris på 3.763 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x 17 tommer Touch Open Frame Sxga 5:4 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x 17 tommer Touch Open Frame Sxga 5:4 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.763 kr39 kr (1%)
28. maj 20263.724 kr39 kr (1%)
27. maj 20263.763 kr39 kr (1%)
25. maj 20263.724 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.725 kr7 kr (0%)
22. maj 20263.732 kr31 kr (1%)
21. maj 20263.763 kr35 kr (1%)
3. apr. 20263.798 kr84 kr (2%)
18. feb. 20263.882 kr8 kr (0%)
14. jan. 20263.874 kr76 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret