Gå til hovedindhold

iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570122226
Pris fra 4.048 krtil 5.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.671 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.891 kr 28. maj

Sammenlign priser på iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4048 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort
4.048 kr
Til butik
iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort billede

Produktinformation

iiyama ProLite T2234MSC-B1S - LED-skærm - 22" (21.5" til at se) - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 18 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: T2234MSC-B1S
EAN: 4948570122226
Varenr.: 1001500727
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" iiyama ProLite T2234MSC-B1S - 1920x1080 - 60Hz - IPS
4.156 kr
Til butik
22" iiyama ProLite T2234MSC-B1S - 1920x1080 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite T2234MSC-B1S er designet til interaktiv produktivitet og videokonferencer med en 22" Full HD touchskærm og integreret 2,1 MP kamera. Skærmstørrelse: 22" Opløsning: 1920x1080 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 350 cd/m² Anslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: Touchscreen, 2,1 MP kamera, tilt justeringDenne skærm giver klare, levende billeder med brede betragtningsvinkler og multi-touch funktioner. Velegnet til samarbejde og fjernmøder med forskellige inputmuligheder og ergonomisk tilt justering. USB-C Power Delivery findes ikke.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: T2234MSC-B1S
EAN: 4948570122226
Varenr.: 3197622
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm med touch - iiyama ProLite T2234MSC-B1S 21,5" Full HD IPS (sort)
5.699 kr
Til butik
Skærm med touch - iiyama ProLite T2234MSC-B1S 21,5" Full HD IPS (sort) billede

Produktinformation

Fordele ved touchskærm til kontor og POSiiyama ProLite T2234MSC-B1S er en 21,5" IPS touchskærm i Full HD, der kombinerer flot billedkvalitet med præcis berøring. Med 10-punkts multitouch og projiceret kapacitiv teknologi reagerer skærmen hurtigt og nøjagtigt - ideel til kiosker, POS, receptioner og samarbejde på kontoret.Klar og robust billedoplevelseIPS-panelet leverer brede betragtningsvinkler på 178°/178° og en typisk lysstyrke på 350 cd/m², så indhold står skarpt fra alle sider. Overfladen har hårdhed 7H og glastykkelse 2,5 mm, hvilket giver en solid og driftssikker løsning i daglig brug. Palm rejection hjælper med at undgå utilsigtede tryk.Nem tilslutning og praktisk lydSkærmen har både HDMI, DisplayPort og VGA samt USB til touch. Indbyggede stereohøjttalere (2 × 3 W) gør den velegnet til præsentationer og video. Med VESA 100 × 100 mm kan den monteres på arm eller væg, og den trinløse tilt fra -5° til 90° gør den let at indstille.Skærmstørrelse: 54,6 cm (21,5")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, fladResponstid: 8 ms (GTG)Kontrast: 1.000:1Lysstyrke: 350 cd/m² (typ./peak)Farver: 16,7 mio.Pixeltæthed: 0,247 × 0,247 mmSynsvinkel: 178° vandret/178° lodretSynligt område: 47,6 × 26,8 cmTouch: Projiceret kapacitiv, 10 samtidige berøringer, multi-touch, palm rejectionOverfladehårdhed: 7H; glastykkelse: 2,5 mmTilslutninger: 1 × HDMI, 1 × DisplayPort, 1 × VGA, USB til touch, HDCPHøjttalere: Indbyggede, 2 stk., samlet 6 WErgonomi: Tilt -5° til 90°, kabelstyring, VESA 100 × 100 mmStrøm: Typisk 21 W; standby 1,5 W; slukket 0,3 W; ekstern strømforsyning 12 VEnergiklasse (SDR): E; Forbrug (SDR) pr. 1.000 t: 16 kWhMål med fod: H 37,4 × B 51,75 × D 23,95 cmVægt med fod: 5,9 kgFarve: SortIP-...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 4948570122226
Varenr.: 1979215
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm med touch - iiyama ProLite T2234MSC-B1S 21,5" Full HD IPS (sort)
5.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.048 kr4.048 krKøb
2Proshop DK4.156 kr4.156 krKøb
3Boligcenter DK5.699 kr5.699 krKøb
4Vivas DK5.719 kr6.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.891 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 4.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.139 kr.

Den nuværende pris på 4.048 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for iiyama ProLite T2234MSC-B1S 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.048 kr23 kr (1%)
31. maj 20264.025 kr131 kr (3%)
29. maj 20264.156 kr265 kr (7%)
28. maj 20263.891 kr10 kr (0%)
31. mar. 20263.901 kr419 kr (10%)
17. mar. 20264.320 kr84 kr (2%)
18. feb. 20264.236 kr8 kr (0%)
21. dec. 20254.228 kr52 kr (1%)
20. dec. 20254.176 kr54 kr (1%)
11. dec. 20254.230 kr21 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret