Gå til hovedindhold

iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz

iiyamaComputerskærmeEAN: 4948570122110
Pris fra 3.827 krtil 5.589 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.762 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3827 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz
3.827 kr
Til butik
iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite T1634MC-B1S - LED-skærm - 15.6" - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 450 cd/m² - 700:1 - 25 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: T1634MC-B1S
EAN: 4948570122110
Varenr.: 1001569292
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15.6" iiyama ProLite T1634MC-B1S - 1920x1080 - 60Hz - IPS
4.055 kr
Til butik
15.6" iiyama ProLite T1634MC-B1S - 1920x1080 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite T1634MC-B1S er designet til produktivitet med sin 15,6-tommer Full HD touchskærm og 450 cd/m² lysstyrke. Skærmstørrelse: 15,6" Opløsning: 1920x1080 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 450 cd/m² Anslutninger: HDMI, DisplayPort, VGA Særlige funktioner: Touchscreen, 10-punkts multi-touch, tilt-justeringDenne skærm leverer klare farver med IPS-panelteknologi og en bred 178-graders betragtningsvinkel. Dens touch-interface understøtter 10-punkts multi-touch til alsidig brug i professionelle og personlige miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: T1634MC-B1S
EAN: 4948570122110
Varenr.: 3210381
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 15,6" PCAP Bezel Free
5.589 kr
Til butik
iiyama 15,6" PCAP Bezel Free billede

Produktinformation

iiyama 156 PCAP Bezel Free Oplev en ny dimension af skærmteknologi med iiyama 156 PCAP Bezel Free. Denne 15,6 tommers touchskærm kombinerer en elegant rammefri design med avanceret PCAP-teknologi, der sikrer en ubesværet og præcis berøring. Ideel til kios...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4948570122110
Varenr.: 89231

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.827 kr3.827 krKøb
2Proshop DK4.055 kr4.055 krKøb
3Ultrashop5.589 kr5.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz i 178 dage. Laveste pris i perioden er 3.827 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 4.168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.002 kr.

Den nuværende pris på 3.827 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for iiyama ProLite T1634MC-B1S 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.827 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.828 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.833 kr85 kr (2%)
6. maj 20263.918 kr82 kr (2%)
5. maj 20264.000 kr92 kr (2%)
2. maj 20263.908 kr10 kr (0%)
1. apr. 20263.918 kr137 kr (3%)
30. mar. 20264.055 kr23 kr (1%)
29. mar. 20264.078 kr160 kr (4%)
28. mar. 20263.918 kr160 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret