Gå til hovedindhold

HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz

HPComputerskærmeEAN: 0195122231095
Pris fra 732 krtil 1.089 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 732 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz
732 kr
Til butik
HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

HP P24 G4 - P-Series - LED-skærm - 23.8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort - for HP 250 G9; Elite 600 G9, 800 G9; EliteBook 830 G6; Pro 260 G9, 290 G9; ZBook Firefly 14 G9

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1A7E5AA
EAN: 0195122231095
Varenr.: 997111951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP P24 G4 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
784 kr
Til butik
24" HP P24 G4 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

HP P24 G4 monitor leverer pålidelig produktivitet og klare billeder til kontor og hjemmearbejde med IPS-panelklarhed. Størrelse: 23.8" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: Anti-glare 3H Hard Coating; TCO Certified Displays 9; ENERGY STAR qualified; EPEAT Silver Afbalanceret farvegengivelse og effektivt strømforbrug gør lange arbejdsdage mere behagelige, mens kompatibilitet med almindelige tilslutninger holder opsætningen enkel.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 1A7E5AA#ABB
EAN: 0195122231095
Varenr.: 2911312
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP P24 G4 FHD 23.8IN IPS DP HDMI
1.089 kr
Til butik
HP P24 G4 FHD 23.8IN IPS DP HDMI billede

Produktinformation

HP P24 G4 FHD 23.8" IPS Skærm - DP HDMI Oplev skarp og klar billedkvalitet med HP P24 G4 FHD 23.8" IPS-skærmen, varenummer 1A7E5AA#ABB. Denne alsidige skærm tilbyder en imponerende Full HD-opløsning (1920x1080) og en bred betragtningsvinkel takket være IP...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Forside
EAN: 0195122231095
Varenr.: 48682

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK732 kr732 krKøb
2Proshop DK784 kr823 krKøb
3Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz

PriceData har fulgt prisen på HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz i 183 dage. Laveste pris i perioden er 732 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 820 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 789 kr.

Den nuværende pris på 732 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for HP P24 G4 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 2026732 kr10 kr (1%)
11. mar. 2026742 kr38 kr (5%)
12. feb. 2026780 kr7 kr (1%)
9. feb. 2026787 kr33 kr (4%)
29. jan. 2026820 kr32 kr (4%)
28. jan. 2026788 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026787 kr33 kr (4%)
11. jan. 2026820 kr33 kr (4%)
9. jan. 2026787 kr14 kr (2%)
8. jan. 2026773 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret