Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g

Pris fra 161,25 krtil 245 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 83,75 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g
-25%161,25 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g billede

Produktinformation

Ren mineralfoundation til alle hudtyper IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva er en puderfoundation, der beviser, at mindre virkelig er mere. Med kun fire omhyggeligt udvalgte ingredienser leverer denne matte mineralpuder foundation en silkeblød og jævn hudtone, der føles naturlig og ser strålende ud. Den højpigmenterede formel er let at bygge op fra et naturligt touch til fuld dækning, hvilket gør den perfekt til alle lejligheder. Som det eneste makeup-produkt, der anbefales af Asthma Allergy Nordic, er den et smart valg for dig, der værdsætter både præstation og hudvenlighed. Fordelene ved denne rene mineralfoundation Kun 4 ingredienser for maksimal hudkompatibilitet Opbyggelig dækning fra naturlig til heldækkende finish Anbefalet af Asthma Allergy Nordic til sensitiv hud Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet formel Sådan får du det meste ud af din mineralfoundation Hæld forsigtigt lidt puder i låget og arbejd det ind i din kabuki-børste med bløde, runde bevægelser for et jævnt og naturligt resultat. En smart foundation, der kombinerer renhed med præstation. Opdag IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 7 g
Artikel nr.: 82548
EAN: 7340074710447
Varenr.: 82548
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Foundation Ylva, 7g.
-20%195,96 kr
Før 244,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Foundation Ylva 7 g
-20%197 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Powder Foundation Ylva - 7 gram - IDUN
210 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva
219 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Powder Foundation Ylva - 7 gr.
-10%220,5 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Powder Foundation Ylva - 7 g.
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK161,25 kr161,25 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk195,96 kr195,96 krKøb
3Cocopanda DK197 kr197 krKøb
4Økologisk-Supermarked210 kr210 krKøb
5Lyko DK219 kr219 krKøb
6BilligParfume.dk220,5 kr220,5 krKøb
7Duft og Natur245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 161,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Ylva - 7 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026161,25 kr35,75 kr (18%)
21. maj 2026197 kr13 kr (6%)
29. apr. 2026210 kr14,04 kr (7%)
19. apr. 2026195,96 kr14,04 kr (7%)
16. apr. 2026210 kr5 kr (2%)
14. apr. 2026215 kr31,25 kr (17%)
26. mar. 2026183,75 kr9,75 kr (6%)
18. mar. 2026174 kr12,75 kr (8%)
26. feb. 2026161,25 kr22,5 kr (12%)
9. feb. 2026183,75 kr26,25 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret