Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g

Pris fra 161,25 krtil 245 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 83,75 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.25 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g
-25%161,25 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g billede

Produktinformation

Ren mineralperfection for følsom hudIDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea er den veganske mineralmakeup, der revolutionerer din makeup-rutine med kun fire rene ingredienser. Denne IDUN mineralpuder foundation leverer en silkeblød, lysgivende finish, der er både buildbar og naturlig - perfekt til dig, der søger en puderfoundation til følsom hud. Som det eneste makeup-produkt anbefalet af Asthma Allergy Nordic tilbyder den exceptionel dækning fra et naturligt touch til fuldstændig dækkende resultat uden at gå på kompromis med hudens sundhed.Fordelene ved denne rene mineralfoundationIndeholder kun 4 rene mineraler for maksimal hudvenlighedBuildbar formel fra naturlig dækning til fuldstændig dækkende finishAnbefalet af Asthma Allergy Nordic for følsom hudVegansk, parfumefri og dermatologisk testetSådan får du det mest ud af din mineralfoundationHæld forsigtigt lidt puder i låget og arbejd det ind i IDUN Minerals Kabuki Brush med bløde, runde bevægelser for et jævnt og naturligt resultat.Opdag kraften i ren mineralmakeup, der virkelig tager sig af din hud. Prøv IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 7 g
Artikel nr.: 82545
EAN: 7340074710393
Varenr.: 82545
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 039 Svea
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 039 Svea billede

Produktinformation

IDUN Minerals Powder Foundation - 039 Svea er en foundation i pudder-form, der efterlader huden med et strålende og **naturligt look**. Udover at give et **smukkere udseende**, så virker den også **plejende**, og er med **SPF15**, som beskytter huden imod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 7340074710393
Varenr.: 89385
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Foundation Svea, 7g.
-20%195,96 kr
Før 244,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Foundation Svea 7 g
-20%197 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Powder Foundation Svea - 7 gram - IDUN
210 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea
219 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Powder Foundation Svea - 7 g
-10%220,5 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Powder Foundation Svea - 7 g.
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK161,25 kr161,25 krKøb
2NiceHair.dk183,75 kr183,75 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk195,96 kr195,96 krKøb
4Cocopanda DK197 kr197 krKøb
5Økologisk-Supermarked210 kr210 krKøb
6Lyko DK219 kr219 krKøb
7BilligParfume.dk220,5 kr220,5 krKøb
8Duft og Natur245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 154,76 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 161,25 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Svea - 7 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026161,25 kr35,75 kr (18%)
20. maj 2026197 kr13 kr (6%)
29. apr. 2026210 kr14,04 kr (7%)
19. apr. 2026195,96 kr14,04 kr (7%)
18. apr. 2026210 kr4 kr (2%)
14. apr. 2026206 kr22,25 kr (12%)
2. apr. 2026183,75 kr19,5 kr (12%)
31. mar. 2026164,25 kr14,75 kr (8%)
30. mar. 2026179 kr4,75 kr (3%)
28. mar. 2026183,75 kr8,75 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret