Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g

Pris fra 161,25 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 57,75 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g
-25%161,25 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g billede

Produktinformation

Ren mineralmakeup til sensitiv hud med kun 4 ingredienser IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda er en revolutionerende foundation til sensitiv hud, som beviser, at mindre virkelig er mere. Denne allergivenlige mineralpuder foundation indeholder kun fire omhyggeligt udvalgte ingredienser og er det eneste makeup-produkt på markedet, som er anbefalet af Asthma Allergy Nordic. Den højpigmenterede formel giver en silkeblød, jævn finish med naturlig glans og kan bygges op fra et let touch til fuldstændig dækkende resultat. Perfekt til dig, som søger en ren, effektiv foundation, der respekterer hudens naturlige balance. Fordelene ved IDUN Minerals puderfoundation Indeholder kun 4 rene mineraler for maksimal hudvenlighed Anbefalet af Asthma Allergy Nordic - unikt for sensitiv hud Byggbar dækning fra naturlig til fuldstændig dækkende finish Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet til alle hudtyper Opdag kraften i ren mineralmakeup, som virkelig bekymrer sig om din hud. Prøv IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 7 g
Artikel nr.: 110444
EAN: 7340074710416
Varenr.: 110444
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 041 Edda
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 041 Edda billede

Produktinformation

IDUN Minerals Powder Foundation - 041 Edda er en foundation i pudder-form, der efterlader huden med et strålende og **naturligt look**. Udover at give et **smukkere udseende**, så virker den også **plejende**, og er med **SPF15**, som beskytter huden imod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 7340074710416
Varenr.: 101821
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda 7 g
-25%185 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda 7 g billede

Produktinformation

Mineral Powder Foundation er en foundation beriget med højt rensede mineraler, der giver en naturlig, jævn hudtone med en silkeblød, cremet fornemmelse. Med kun 4 ingredienser giver den et fejlfrit resultat, der kan bygges op fra et naturligt touch til en solid finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: 1041
EAN: 7340074710416
Varenr.: 3313580
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Idun Minerals Powder Foundation "Edda", 7g.
-20%195,96 kr
Før 244,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mineral Powder Foundation Edda - 7 gram
210 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK161,25 kr161,25 krKøb
2NiceHair.dk183,75 kr183,75 krKøb
3Cocopanda DK185 kr185 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk195,96 kr195,96 krKøb
5Økologisk-Supermarked210 kr210 krKøb
6Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 161,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Edda - 7 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026161,25 kr23,75 kr (13%)
20. maj 2026185 kr25 kr (12%)
29. apr. 2026210 kr14,04 kr (7%)
19. apr. 2026195,96 kr14,04 kr (7%)
16. apr. 2026210 kr5 kr (2%)
14. apr. 2026215 kr5 kr (2%)
28. mar. 2026210 kr35 kr (20%)
18. mar. 2026175 kr13,75 kr (9%)
26. feb. 2026161,25 kr44,75 kr (22%)
24. feb. 2026206 kr41,75 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret