Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g

Pris fra 161,25 krtil 245 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 83,75 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.25 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g
-25%161,25 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g billede

Produktinformation

Ren mineralmakeup til alle hudtyper IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri er en pudder foundation til tør hud, som leverer det du virkelig har brug for - ren, naturlig dækning uden kompromiser. Denne hypoallergeniske mineralpuder foundation indeholder kun fire omhyggeligt udvalgte ingredienser, som giver et silkeagtigt, jævnt finish med naturlig glans. Den højpigmenterede formel er nem at bygge op fra et naturligt touch til heldækkende resultat, mens den cremede fornemmelse gør applicering til en ren nydelse. Fordelene ved denne rene mineral foundation Kun 4 rene ingredienser - perfekt til følsom hud Opbyggelig dækning fra naturlig til heldækkende finish Det eneste makeupprodukt anbefalet af Asthma Allergy Nordic Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet til alle hudtyper Opdag kraften i ren mineralmakeup, som virkelig fungerer for alle. Prøv IDUN Minerals Mineral Powder Foundation allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 7 g
Artikel nr.: 82546
EAN: 7340074710409
Varenr.: 82546
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 040 Siri
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 040 Siri billede

Produktinformation

IDUN Minerals Powder Foundation - 040 Siri er en foundation i pudder-form, der efterlader huden med et strålende og **naturligt look**. Udover at give et **smukkere udseende**, så virker den også **plejende**, og er med **SPF15**, som beskytter huden imod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 7340074710409
Varenr.: 89386
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Foundation Siri, 7g.
-20%195,96 kr
Før 244,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Foundation Siri 7 g
-20%197 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Powder Foundation Siri - 7 gram - IDUN
210 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri
219 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Powder Foundation Siri - 7 g
-10%220,5 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Powder Foundation Siri
-5%232,75 kr
Før 244,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Powder Foundation Siri - 7 g.
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK161,25 kr161,25 krKøb
2NiceHair.dk183,75 kr183,75 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk195,96 kr195,96 krKøb
4Cocopanda DK197 kr197 krKøb
5Økologisk-Supermarked210 kr210 krKøb
6Lyko DK219 kr219 krKøb
7BilligParfume.dk220,5 kr220,5 krKøb
8Helsegrossisten.dk232,75 kr232,75 krKøb
9Duft og Natur245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g i 174 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 161,25 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Siri - 7 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026161,25 kr35,75 kr (18%)
20. maj 2026197 kr13 kr (6%)
11. maj 2026210 kr14,05 kr (7%)
28. apr. 2026195,95 kr
20. apr. 2026195,96 kr19,56 kr (11%)
10. apr. 2026176,4 kr7,35 kr (4%)
9. apr. 2026183,75 kr7,35 kr (4%)
8. apr. 2026176,4 kr7,35 kr (4%)
2. apr. 2026183,75 kr19,5 kr (12%)
31. mar. 2026164,25 kr14,75 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret