Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g

Pris fra 161,25 krtil 245 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 83,75 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.25 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g
-25%161,25 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g billede

Produktinformation

Ren mineralpuder foundation til en naturlig og jævn hudtone IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja er en langtidsholdbar mineral foundation puder, der revolutionerer din sminkrutine med kun fire rene ingredienser. Denne cruelty free puderfoundation giver et silkeglat og glowende finish med cremet følelse, samtidig med at den højpigmenterede formel lader dig opbygge dækningen fra et naturligt touch til et heldækkende look. Som det eneste makeupprodukt anbefalet af Asthma Allergy Nordic er denne mineralpuder foundation allergitestet og perfekt til alle hudtyper, selv de mest følsomme. Fordelene ved denne rene mineral foundation Indeholder kun fire ingredienser for maksimal renhed og mildhed Giver et silkeglat og glowende resultat med naturlig dækning, der kan opbygges Anbefalet af Asthma Allergy Nordic - perfekt til følsom hud Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet til alle hudtyper Sådan får du det mest ud af din mineral foundation Hæld forsigtigt lidt puder i låget og arbejd det ind i din kabuki brush med bløde, runde bevægelser for et jævnt og naturligt resultat. Opdag kraften i ren skønhed med bare fire ingredienser. Prøv IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 7 g
Artikel nr.: 82543
EAN: 7340074710362
Varenr.: 82543
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 036 Freja
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 036 Freja billede

Produktinformation

IDUN Minerals Powder Foundation - 036 Freja er en foundation i pudder-form, der efterlader huden med et strålende og **naturligt look**. Udover at give et **smukkere udseende**, så virker den også **plejende**, og er med **SPF15**, som beskytter huden imo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 7340074710362
Varenr.: 89384
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Foundation Freja, 7g.
-20%195,96 kr
Før 244,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Foundation Freja 7 g
-20%197 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Powder Foundation Freja - 7 gram - IDUN
210 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja
219 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Powder Foundation Freja - 7g
-10%220,5 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Powder Foundation Freja - 7 g.
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK161,25 kr161,25 krKøb
2NiceHair.dk183,75 kr183,75 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk195,96 kr195,96 krKøb
4Cocopanda DK197 kr197 krKøb
5Økologisk-Supermarked210 kr210 krKøb
6Lyko DK219 kr219 krKøb
7BilligParfume.dk220,5 kr220,5 krKøb
8Duft og Natur245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 161,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Freja - 7 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026161,25 kr35,75 kr (18%)
20. maj 2026197 kr13 kr (6%)
11. maj 2026210 kr40,05 kr (24%)
1. maj 2026169,95 kr40,05 kr (19%)
29. apr. 2026210 kr14,04 kr (7%)
19. apr. 2026195,96 kr14,04 kr (7%)
16. apr. 2026210 kr4 kr (2%)
14. apr. 2026206 kr22,25 kr (12%)
28. mar. 2026183,75 kr8,75 kr (5%)
18. mar. 2026175 kr13,75 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret