Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g

Pris fra 161,25 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 57,75 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g
-25%161,25 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g billede

Produktinformation

Ren mineralfoundation med bare 4 ingredienserIDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla er en revolution inden for pudder foundation med sin utroligt rene formel med kun fire ingredienser. Denne mineralberigede foundation giver en naturlig og jævn hudtone med en smuk glans, samtidig med at den cremede tekstur føles silkeblød på huden. Den højpigmenterede formel er let at opbygge fra et naturligt touch til fuld dækning, hvilket gør den perfekt til alle hudtyper. Som det eneste makeup-produkt på markedet, der er anbefalet af Asthma Allergy Nordic, tilbyder den en tryg og ren base selv for de mest følsomme hudtyper.Fordelene ved denne rene mineralfoundationIndeholder kun 4 rene mineraler for maksimal hudvenlighedOpbygger fra naturlig dækning til fuld coverage efter behovGiver en glansskabende finish med cremet, silkeblød fornemmelseAnbefalet af Asthma Allergy Nordic - perfekt til følsom hudOpdag kraften i ren skønhed med denne veganske og parfumefri mineralfoundation. Prøv IDUN Minerals Mineral Powder Foundation allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 7 g
Artikel nr.: 110443
EAN: 7340074710355
Varenr.: 110443
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 035 Gylla
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 035 Gylla billede

Produktinformation

IDUN Minerals Powder Foundation - 035 Gylla er en foundation i pudder-form, der efterlader huden med et strålende og **naturligt look**. Udover at give et **smukkere udseende**, så virker den også **plejende**, og er med **SPF15**, som beskytter huden imo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 7340074710355
Varenr.: 101820
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla 7 g
-25%185 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla 7 g billede

Produktinformation

Mineral Powder Foundation er en foundation beriget med højt rensede mineraler, der giver en naturlig, jævn hudtone med en silkeblød, cremet fornemmelse. Med kun 4 ingredienser giver den et fejlfrit resultat, der kan bygges op fra et naturligt touch til en solid finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: 1035
EAN: 7340074710355
Varenr.: 3313579
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Idun Minerals Powder Foundation "Gylla", 7g.
-20%195,96 kr
Før 244,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mineral Powder Foundation Gylla - 7 gram
210 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK161,25 kr161,25 krKøb
2NiceHair.dk183,75 kr183,75 krKøb
3Cocopanda DK185 kr185 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk195,96 kr195,96 krKøb
5Økologisk-Supermarked210 kr210 krKøb
6Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g i 174 dage. Laveste pris i perioden er 161,25 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 161,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Gylla - 7 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026161,25 kr23,75 kr (13%)
20. maj 2026185 kr25 kr (12%)
29. apr. 2026210 kr14,04 kr (7%)
19. apr. 2026195,96 kr14,04 kr (7%)
16. apr. 2026210 kr4 kr (2%)
7. apr. 2026206 kr22,25 kr (12%)
5. apr. 2026183,75 kr22,25 kr (11%)
4. apr. 2026206 kr22,25 kr (12%)
2. apr. 2026183,75 kr19,5 kr (12%)
31. mar. 2026164,25 kr14,75 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret